Basf Kids' Lab


BASF’nin çocuklara kimyayı ve bilimi daha yakından tanıtmayı amaçladığı; çocukların özel eğitmenler eşliğinde, zararsız maddelerle interaktif ve eğlenceli deneyler yapmasına imkân tanıyan Kids’ Lab, İstanbul Modern’de etkinliklerine devam ediyor. Özel eğitmenlerle gerçekleştirilen Kids’ Lab’in deneyinde çocuklar C vitamininin en çok hangi besinlerde olduğunu araştırıyor. Programa 8-12 yaş grubundan çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 334 73 27

Deney tarihleri:  13-16 Haziran*

Deney saatleri: 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00

16 Haziran deney saatleri: 11.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00

BASF Hakkında

Dünyanın lider kimya şirketi BASF’ın portföyünde kimyasallar, plastikler, performans ürünleri, tarımsal ürünler, petrol ve gaz yer alıyor. BASF, ekonomik başarısını, sosyal sorumluluk ve çevre korumayla birleştiriyor. Bugün ve gelecekte toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için neredeyse tüm endüstriyel alanlarda bilim ve inovasyon aracılığıyla müşterilerine hizmet sunuyor. Ürünleri ve çözümleriyle kaynakların korunmasına, sağlıklı gıda teminine ve hayat kalitesinin artırılmasına katkı sağlıyor. Kurumsal hedefi doğrultusunda, sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyor. BASF hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.basf.com.tr  adresindeki internet sitesinden ulaşılabiliyor.

İstanbul Modern’i arayarak müze ziyaretini planlamış okulların, “Öğrenci Listesi” adlı dosyayı doldurmaları ve etkinlik gününde müze güvenliğine teslim etmeleri gerekmektedir.