Benim Güzel Pabuçlarım, Haziran ayında Trump Alışveriş Merkezi Çocuk Katı’nda çocuklarla buluşacak. Oyun tiyatronun eğlendirerek eğitmek kuralını ön plana çıkarmayı hedefleyecek. Benim Güzel Pabuçlarım; renkli, keyifli, müzikli palyaço şovları ve şarkılarla görsel bir şölen olarak çocuklarla bir araya gelecek.

Günlerden bir gün Robot bir palyaçonun yolu bir sirke düşer. Sevimli palyaço bir süre sonra sirkten kovulma sorunu ile karşı karşıya kalır. Sevimli palyaço parasızlık sorunu yaşar. Böylece sevdiği pabuçlarını sirkte bırakmak durumunda kalır. Sevimli Palyaço duyarlılığı yüzünden girdiği tüm işlerden kovulur ve hiçbir zaman pabuçlarına kavuşamayacağı fikrine kapılır.

Palyaço tam umutsuzluğa kapıldığında çocuklar yardımına yetişir. Çocukların yardımı ile pabuçlarını geri almayı başaran palyaço tüm olumsuzlukları yener ve kahkaha dolu gösterisine kaldığı yerden devam eder. Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan Benim Güzel Pabuçlarım, renkli, müzikli  palyaço şovları ve şarkılarla sahnelenecek. Oyun, 13.00-14.00 saatleri arasında çocuklarla bir araya gelecek.