cilgin-bisiklet-ekinligi


Çılgın Bisiklet Etkinliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın etkinlikleri kapsamında Nisan ayında Ankamall Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak.

23 Nisanı coşkuyla kutlamak isteyen Ankamall bu özel günü 25-26 Nisan tarihlerinde de kutlamaya devam edecek. Çılgın Bisiklet Etkinliği  birbirinden etkileyici gösterileri ile bebeklere, çocuklara ve yetişkinlere renkli dakikalar sunacak.

Etkinlik  kapsamda gerçeklecek olan BabyBalance Race 3 yaş üzeri bebeklere aileleri ile birlikte geçirecekleri keyifli bir gün sunacak. Bebeklere denge kurmayı öğreten BabyBalance Race  kendi aralarında 5’erli ya da 6’şarlı gruplar halinde bebekler arası bir yarışma gerçekleştirecek. Yarışmaya katılan bebekler kendilerine uygun küçük hediyeler kazanma şanşını yakalayacaklar.

2015’in ilk AVM inişi etkinliği olan Downmall 2015 de Ankamall’da gerçekleşecek. AVM’nin en üst katından bisikletleri ile merdivenlerden inen extreme bisikletçiler, rampaları aşıp bitiş çizgisine kadar kıyasıya bir mücadele yaşayacaklar.

2014’ün Downmall Türkiye şampiyonu Emrah Özbay’ın sunuculuğunu yapacağı etkinliğe Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden extreme bisikletçiler katılım sağlayacaklar.

Etkinlikte Türkiye’nin en iyi Downhill/Freeride binicilerinin izleyenlere yeteneklerini sergilerken adrenali yüksek dakikalara sebep olup Türkiye’nin en çılgın bisiklet etkinliğini gerçekleştirecekler.

Etkinlik kapsamında daha önce de büyük beğeni alan  Machine & Trucks ‘da çocuklarla gerçekleşecek. İnşaat atölyesinde önce inşaatın yapımında detayları öğrenen çocuklar daha sonra kumandalı iş makinaları ve kamyonları parkur üzerinde kullanarak eğlenceli dop dolu bir güne imza atacaklar.