cocuk-senligi


Çocuk Şenliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında Nisan ayında İstanbul Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde çocuklarla gerçekleşecek

Çocuk Şenliği etkinlikleri kapsamında  25 Nisan günü çocuklar Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde eğlence ve eğitim dolu atölyeler ile renkli dakikalar yaşayacaklar.

Şenlik Kapsamında ki atölyelerden bahsedecek olursak:

Şeker Hamuru Atölyesi 

Açık Arka Bahçe’de gerçekleşecek olan atölye çalışmaları ile çocuklar renkli dakikalar yaşayacaklar. Katılım 4 yaş ve üstü çocuklar için uygundur.

Saat: 12:00 – 13:00

Sokak Oyunları:

Etkinlik Açık Arka Bahçe’de gerçekleşecek olup, bu keyif dolu etkinlikler minik katılımcılar büyükler ile birlikte unutulmaya yüz tutmuş oyunları hatırlayacaklar.

Saat: 13.00 -16.00

Beden Perküsyonu

Etkinlik kapsamında Açık Arka Bahçe’de buluşan tüm çocukların bahçede toplanması ile bedenleri hem çalıp hem de söyleyecekler.

Saat: 16.00 -17.00

Bilim Masası

Bilim Masası – Deneyerek Öğreniyorum Kış Bahçesi’nde çocuklarla gerçekleşecek.

Saat: 13.00 -14.00 / 15:00 -16:00

Erdal Çakıcıoğlu ile İmza Günü

Etkinlik kapsamında çocuk kitapları yazarı Erdal Çakıcıoğlu Kış Bahçesi’nde kitaplarını imzalayacak.

Saat: 14.00 -15.00

Haklarımı Öğreniyorum

Haklarımı öğreniyorum Kapalı Salon’da (Mahmut Dikerdem)’de çocuklarla gerçekleşecek. Etkinliğe katılım 7 yaş ve üzeri için uygundur.

Saat: 12.00 -13.00

Sihirli Sesler Atölyesi

Sihirli eller atölyesi Maral Civanyan ile  Kapalı Salon’da (Mahmut Dikerdem)’de çocuklarla gerçekleşecek. Etkinliğe katılım 7 yaş ve üzeri için uygun olup bu atölye 15 çocuk ile sınırlıdır. Atölye kayıtları atölyenin yapılacağı günde alınmaktadır.

Nazım Hikmet Kültür Merkezi Çocuk Şenliği kapsamında yine 25 Nisan saat 13:00 Sevdalı Bulut Çocuk Kitaplığımızı çocuklarla açacak.