23-nisan-onemi


Zeytinburnu 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, ücretsiz tiyatro oyunlarını çocuklarla buluşturuyor. 23 Nisan ve 24 Nisan tarihlerinde çocuklar ücretsiz tiyatro oyunları izleyerek eğlenebileceği gibi, 23 Nisan’da çocuk olmanın mutluluğunu da yaşayabilecek.

23 Nisan’da, Zümrüd-ü Anka Tiyatrosu, Nasrettin Hoca oyununu çocuklarla buluşturacak. Nasrettin Hoca’nın; çevresindekilere ve seyircilere yaptığı şakalarla dolu bir oyun olan “Nasrettin Hoca”, çocukların hem eğlenmesini hem de sosyalleşmesi hedefleniyor.

23 Nisan’da saat 12.00 ile 14.00’te gösterilecek olan oyuna, tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek.

Zeytinburnu 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, Uç Hezarfen Uç adlı oyun da çocuklarla buluşacak. Çalışkan bir öğrenci olan Hezarfen’in hikayesi anlatılıyor. İnsanların da uçabileceğini düşünen Hezarfen, arkadaşları onunla alay etse dahi, bu fikrinden vazgeçmiyor ve Galata’dan uçup, Üsküdar’a inmek için yarışmaya katılıyor.

İstanbul 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, tiyatro izlemeyi seven çocuklar için alternatif oluşturan Zeytinburnu 23 Nisan etkinlikleri, tüm çocukların katılımına açık ve ücretsiz olacak.