Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), Mayıs ayında 14.“Çocuk Şenliği ve Yaz Okulları Tanıtım Günü”nü düzenleyecek. Etkinlik kapsamında çocuklar, ihtiyaçlarına ve yeteneklerine en uygun yaz okulunu seçecekler. Çocuklar ve ebeveynleri bu yıl da İstanbul’daki birçok seçkin yaz okulu programı ile bir araya gelecekler.

8 Mayıs 2016, Pazar günü gerçekleştirilecek etkinlikte, anne ve babalar yaz okullarını tanıma şansı bulacaklar. Çocuklar ise şenlik dahilinde eğlenceli aktivitelerin ve atölye masalarının keyfini sürecekler. Öncesinde keyifli bir brunch ile aileler, Anneler Günü’nü sevdikleriyle bir arada geçircekler. Etkinlik,  11.00-18.00 saatleri arasında BÜMED bahçede tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak sunulacak.

Etkinlik boyunca (11.00-18.00) Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs öğrenci otoparkı ve BÜMED arasında shuttle servisler yer alacak.

Anneler Günü Brunch’ı 8 Mayıs Pazar günü 10.00-14.00 saatleri arasında BÜMED Erguvan Cafe’de gerçekleştirilecek. Brunch fiyatı 60 TL’dir. Rezervasyon için; 0 212 265 22 99 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Katılımcılar

Armada Okulları, Atölye 5, Boğaziçi Yaz Okulu, Camp Bradley, Çocuk Filozoflar, Gym Bebek, Mama Montessori, Mutlu Panda Anaokulu.