Karlar Ülkesi, Kasım ayında Zorlu Center PSM Drama Sahnesi’nde çocuklarla buluşacak. Karlar Ülkesi çocuk müzikali ile, çocuklar hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak olan bir yolculuğa atılacaklar. Özlem Saraç’ın Hans Christian Andersen’in “Karlar Kraliçesi” masalından esinlendiği müzikal, Zorlu Çocuk Tiyatrosu tarafından “bir sosyal sorumluluk projesi olarak” çocuklarla bir araya gelecek.

Her mevsimin kendine özgü dokusunu tüm renkleriyle sergileyecek olan Karlar Ülkesi müzikali,  çocukların yaşadıkları dünyayı anlamasına ve anlamlandırmasına yardımcı olacak.Müzik, dans ve birçok sanattan oluşan müzikalde rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını aralayacak.

Karlar Kraliçesi çocuk müzikalleri, Tarçın ve Gerda’nın en yakın arkadaşları Kay’ı Karlar Ülkesi’nde yaşayan kötü kalpli Karlar Kraliçesi’nin elinden kurtarmak için çıktıkları tehlikeli yolculuğu konu alıyor. Tarçın ve Gerda amaçlarına ulaşmak için engelleri aşacaklar ve rengarenk diyarlara gidecekler ve her biri kendi içinde farklı mesajları içeren mevsimleri keşif edecekler.