Looney Tunes’un  ilgi ile izlenen sevimli karakterleri Aralık ve Ocak aylarında Ankara Next Level AVM’de çocuklarla buluşacak. Bugs Bunny ve arkadaşlarının yer alacağı etkinlik kapsamında çocuklara eğlenceli oyunlar sunulacak.

Dünyaca ünlü yapımcı Warner Bros imzalı Looney Tunes çizgi film karakterleri Ankara’da unutulmaz anlara ev sahipliği yapmayı amaçlıyor. “Naber Canım?” ı ilk kez duyduğumuz sevimli tavşan “Bugs Bunny”, çatışmaları ile hafızalardan silinmeyen “Tweety” ve “Sylvester”, güldüren “Tazmanya Canavarı” gibi birçok Looney Tunes karakteri Next Level AVM’de hayat bulacak. Çocuklar, yeşil ekran teknolojisi ile kendilerini kahramanların arasında bulacaklar. Hatıra fotoğrafları ile başlayacak olan etkinlikler yılbaşı ağacı workshopu ile sürecek.

Çocuklar workshopta yılbaşı ağaçları için sevdikleri süsleri kendileri tasarlayacaklar. Çocuklar, aynı zamanda yeni yılın ruhunu yansıtan kartpostalları da hazırlama fırsatını da yakalayacaklar. Etkinlikte, çocuklar sanal gerçeklik ile ekran karşısında havada kartopu oynayacaklar.

Etkinlik Saatleri : 12.00 – 18.00 (45 dakikalık 7 seans şeklinde)