23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bayramı etkinlikleri kapsamında Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi’nde ‘Çocuk Festivali’ düzenlenecek.

22 -24 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalde çocuklar, Robin Hood, Arı Maya, Alvin & Theadore ve Heidi ile renkli dakikalar yaşayacaklar. Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi Moipark’ın sevimli dostları Taşkafalar da festival dahilinde çocuklara unutulmaz bir şov sunacak.

Çocuklar, Mall of İstanbul içerisinde yer alan amfi tiyatroda oluşturulan etkinlik alanında, Robin Hood ile hedef vurma oyunu gibi çeşitli oyunlar oynayacaklar. Arı Maya’yla ise çiçek figürlü saksı boyama, Heidi ile pamuktan kuzu yapımı, Alvin & Theadore ile polimer kilden sincap yapımı atölye çalışmalarına katılacaklar.

Moipark’ta Gösteriler ve MOİ Sanat’ta Oyuncak Sergisi Düzenlenecek

Oyuncak Sergisi

Çocuk Festivali’nde Moipark’da çocuklar, müzikli, danslı sahne gösterisi olan Taşkafa Show’unTaşkafa karakterleriyle beraber kortej yürüyüşüne çıkacaklar. Çocuklar ayrıca çizgi film karakteri, Taşkafalar, Alvin ve Sincaplar’ın verdiği konserde, hep beraber şarkılar söyleyip, danslar edecekler.

Yazar ve şair Sunay Akın’ın MOİ Sanat’ta yer alan Oyuncak Sergisi de Mall of İstanbul ziyaretçilerine nostalji ve keyif dolu anlar yaşatmayı amaçlayacak. ‘5000 Yıllık Hikaye: Oyuncak Sergisi’ ilk kez sergilenen oyuncaklarıyla dede/nine, anne/baba ve torun üç farklı kuşağı aynı duyguda bir araya getirecek.

Mal of İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, Çocuk Festivali ile çocukların eğlenirken öğrenebilmelerini hedefleyecek.

Çocuk festivali hakkında detaylı bilgi için; www.mallofistanbul.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.