Trump Alışveriş Merkezi, bayram tatili kutlamaları kapsamında, çocuklar için atölye ve tiyatro etkinlikleri düzenliyor. Okullar açılmadan önceki hafta sonu gerçekleştirilecek olan etkinliklerde, çocukların hem el becerilerini geliştirmesi hem de eğlenmesi hedefleniyor.

17 ve 18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliklerde, çocuklar hem tiyatro oyunları izleyecek hem de atölye çalışmalarına katılacak.

17 Eylül Cumartesi Etkinlikleri

Çocuklar 17 Eylül Cumartesi günü, Trump AVM Çocuk Katında, “Benim Güzel Pabuçlarım” adlı tiyatro oyununu izleyecek. Yaklaşık bir saat sürecek oyunun ardından ise “Ahşap Kapaklı Defter Süsleme Atölyesi” gerçekleştirilecek. Çocuklar atölye çalışması kapsamında, kendi defterlerini yapacak. Saat 14.00 ile 18.00 arasında düzenlenecek olan atölye çalışmalarına tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek.

18 Eylül Pazar Etkinlikleri

18 Eylül Pazar günü, çocuklar saat 13.00’te “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyununu izleyecek. Tiyatro oyunun ardından saat 14.00 ile 18.00 arasında ahşap defter yapma atölyesi yapılacak.

Trump AVM okula dönüş etkinlikleri kapsamında 17 ve 18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliklere tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.