Snoopy, Kasım ayında Zorlu Center Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. Sürekli hayallere dakan Snoopy çocuklar için özel olarak tasarlanacak. Etkinlik kapsamında çocuklar, Peanuts filmindeki Charlie Brown kıyafetiyle alana girecek ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle keyifli bir gün yaşayacaklar.

Atölye çalışmalarında ise çocuklar, önce kendi Red Baron kulübe maketlerini diledikleri gibi tasarlayacaklar daha sonra ise bu kulübe, çocukların hayallerini yazıp içine attıkları bir hayal kumbarası haline gelecek. Snoopy’nin tepesinde hayaller kurduğu bu kulübenin içinde Snoopy ile gökyüzünde uçma oyununu da oynayacak olan çocuklar. Etkinlik için özel olarak hazırlanacak olan alanda fotoğraf çektirebilecekler.

Snoopy’nin yardımlarıyla büyük balıkları yakalamak için donmuş gölün başında balık tutacak olan çocuklar, Snoopy ile yeni dans hareketleri öğrenecek ve hedefe top atma egzersizi yaparken becerilerini geliştirme fırsatını yakalayacaklar.

Snoppy ile çocuk etkinlikleri 13-29 Kasım 2015 12:00-19 saatleri arasında, Cuma- Cumartesi ise saat 20:00’ye kadar devam edecek.