Sömestr Fest 2016, Ocak ayında yarıyıl etkinlikleri kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. Festival kapsamında Cem Adrian, Athena, Aydilge ve Duman sahnede yerini alacak.

Aydilge, Athena, Cem Adrian ve Duman

Festival “Yok Öyle Kararlı Şeyler” ile 23 Ocak 2016 tarihinde başlayacak. Aydilge konseri ile devam edecek olan Sömestr Fest 2016’nın ilk günü Athena konseri ile sona erecek. Festivalin ikinci günü olan 24 Ocak 2016 tarihinde ise sahneye ilk olarak Cem Adrian çıkacak. Daha sonra Duman sevenleri ile bir araya gelecek.

Festivalde,  konserlerin yanı sıra oyuncu ve sosyal medya fenomeni Doğa Konakoğlu ile gün boyunca söyleşiler gerçekleşecek.

Sömestr Band Yarışması

Sömestr Festivali 2016’da Sömestr Band yarışması da çocuklarla buluşacak. Liseli öğrenciler, Sömestr Band’da sahne çıkarak, müzik piyasasının önemli isimlerinin jüriliğinde, yeteneklerini ortaya koyacaklar.

Sömestr Fest 2016 Ücret Bilgileri

Sömestr Fest 2016’nın ücretleri ayakta 50 TL olup, bilet fiyatlar 11 Ocak 2016 tarihinden itibaren artışa uğrayacaktır. Festivalin kombine biletleri ise 7o TL’ye satışa sunulmaktadır. Kombine biletlerin de ücretleri 11 Ocak 2016 tarihinden itibaren artacaktır. Kombine biletler festivalin iki günü için geçerli olacaktır. Kombine bilet sahiplerinin biletlerini atmaması gerekmektedir.