tas-devri-kasabasi


Taş Devri Kasabası, Nisan ayında 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Tepe Nautilus AVM’de çocuklarla buluşacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik davetlilerine unutulmaz bir gün yaşatmayı amaçlayan Tepe Nautilus AVM bu özel günde minik ziyaretçilerini son zamanların fenomen çizgi filmi ve çocukların sevgilisi  Taş Devri kahramanları ile bir araya getirecek.

Minik ziyaretçileri için 18-26 Nisan tarihleri arasında Taş Devri Kasabası’nı misafir eden Tepe Nautilus AVM etkinlik kapsamında etkinlik alanına Taş Devri Kasabası kurup hemen hemen her yaştan herkesin kahramanı olan Fred Çakmaktaş, Barney Moloztaş,  Dino ve tüm Taş Devri ailesi ile katılımcıları tanıştıracak. Çocuklar Taş Devri Kasabası’nda unutulmaz anlar ve renkli dakikalara imza atacaklar.

Taş Devri Kasabası 18-26 Nisan tarihlerinde 12:00-20:00 saatleri arasında çocuklar her gün Bambam ve Çakıl olabilecek, Dino’nun kuyruğundan kayarak heyecanlı dakikalar yaşayacaklar. Çakmaktaşlar’ın 3 boyutlu evlerini de keşfetme imkanı  bulan minikler, Taş Devri oyun alanında, herkesin merakla izlediği Fred ve Barney’nintaş arabalarıyla yarışma imkanına sahip olup, klasikleşen Bowling oyunuyla doyasıya eğlenerek birbirinden farklı hediyeler kazanacaklar.

tas-devri-kasabasi