Tüm dünyada çocuklar tarafından ilgi gören Vikingler etkinliği, 8 Kasım’a kadar Çiğli Kipa AVM’de, 11-22 Kasım tarihleri arasında ise Balçova Kipa AVM’de ilk kez İzmirli çocuklarla buluşacak. Etkinlik kapsamında çocuklar, hem oyunlarla eğlenip, hem de Viking kültürünü yakından tanıma fırsatını yakalayacaklar.

Etkinlikte çocuklar, Vikinglerin tarihini, yaşam tarzlarını ve keşiflerini hangi yöntemlerle yaptıklarını öğrenecekler. Atölye çalışmaları ile bilgilerini pekiştirecek olan çocuklar, Viking kostümleri giyerek de dönemin kültürünü daha yakından tanıyacaklar.

İnteraktif oyunların da yer alacağı Vikingler etkinliğinde; kürek çekmekten güneş saati kullanmaya, yön bulma yöntemlerinden, köye saldıran ejderhayı kaçırmaya, maskotlar eşliğinde oynanacak oyunlara kadar çocukların eğlenirken öğrenebileceği çeşitli atölyeler gerçekleştirilecek.

Atölye kapsamında çocuklara; macera, merak ve keşif duygularına hitap eden Viking Sertifikası ödüllü verilecek. Etkinlik, belirtilen tarihlerde her gün sekiz seans şeklinde ilerleyecek. Her seans 30 çocuğun katılımı ile gerçekleştirilecek.

Seanslar: 12.00 / 13.00 / 14.00 / 15.00 / 16.00 / 17.00 / 18.00 / 19.00

Detaylı bilgi ve rezervasyon için; 0507 087 93 95 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.