Kahramanmaraş Piazza AVM Çocuk Etkinlikleri


Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezi, yılbaşı etkinlikleri kapsamında, çocuklara özel atölyeler düzenliyor. Aralık ayı boyunca devam edecek olan etkinlikler ile çocukların yılbaşına eğlenerek girmeleri hedefleniyor.

Pizza Yapım Atölyesi

Kahramanmaraş çocuk etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen programın ilk haftasında, çocuklar Sbarro ile Pizza Yapım Atölyesi’ne katılacak. 5-12 Aralık tarihleri arasında saat 15.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte, çocuklar yılbaşı pizzası yapmayı öğrenecek.

Kardan Adam Atölyesi

Çocuklar 19 Aralık’ta, Kardan Adam Atölyesi ile kendi kardanadamlarını tasarlayacak. Çocukların hem el becerilerini geliştireceği hem de yaratıcılıklarını ön plana çıkarabileceği etkinlik, saat 15.00 ile 16.00 arasında gerçekleşecek.

Yılbaşı Şapkası Atölyesi

Kahramanmaraş çocuk etkinlikleri kapsamında, 26 Aralık’ta çocuklar yılbaşı şapkası yapmayı öğrenecek. Yılbaşı Şapkası Atölyesi ile çocuklar yaratıcılıklarını ve el becerilerini kullanarak, yılbaşı şapkası yapacak.

Kahramanmaraş Piazza AVM’de Aralık ayı boyunca devam edecek olan etkinlikere tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.