Çocuk Haberleri

EXPO Fuar Alanında Çocuk Ülkesi Kuruluyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için TRT tarafından düzenlenen şenlik, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Antalya’da gerçekleşecek. 2016 TRT Çocuk Şenliği için hazırlıkların başladığı Antalya’da, EXPO Fuar alanında Çocuk Ülkesi kurulacak.trt 23 nisan şenliği

38.TRT Uluslar arası 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında, Antalya’daki EXPO Fuar Alanı, Çocuk Ülkesi konsepti ile panayır alanına dönüşecek. Çocuk Ülkesi’nin açılışı, 23 Nisan Cumartesi günü, saat 10.00’da yapılacak.

Antalya 38. TRT Uluslar arası 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında, hem Antalya ve komşu kentlerden gelen çocuklar hem de dünyanın farklı bölgelerinden gelen çocuklar bir araya gelecek. Çocuk Şenliği kapsamında, TÜBİTAK Bilim Etkinliği ve Türk Hava Kurumu gösterileri de yapılacak.

Çocuk Ülkesi, TRT Çocuk Kanalı’nın sevilen karakterlerine de ev sahipliği yapacak. Çocuk Ülkesi, 23 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında, her gün saat 10.00 ile 19.00 saatleri arasında açık olacak. 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında, Çocuk Ülkesi’nde gerçekleştirilecek olan tüm etkinliklere isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.