Jonas Brothers, Disney Digital 3-DTM formatında çekilen bir Walt Disney Pictures rock belgeseli olarak beyazperdede yerini alacak.
Bu filmde kardeşlerin kırmızı-ateşli Burning Up konser turnesinde yer alan “Demi Lovatı ve Taylor Swift” gibi konukların performanslarından görüntüler, özel sahne arkası bölümleri, konser dışı sahneler, daha önce duyulmamış bir şarkı (“Love Is on Its Way”), coşkulu kaydanlar ve bolca JB tarzı mizah görebilirsiniz.

Böylece hayranları Kevin, Joe ve Nick’in hayatlarının daha önce hiç görmedikleri kesitlerine tanık olacak. 2008’de 1 milyonun üzerinde hayranın ilgisini toplayan “Burnin’ Up” turneleri sırasında çekilen “Jonas Brothers: The 3D Concert Experience” Disney Digital 3-DTM” sayesinde inanılmaz canlı görüntüleri ile seyircileri bir anda Jonas Brothers’ın dinamik ve eğlenceli gösterisinin tam merkezine yerleştirebiliyor.

Böylece 21 yaşındaki Kevin, 19 yaşındaki Joe, 16 yaşındaki Nick’in neden Amerika’nın en yeni süper yıldızları olduğunu görebilirsiniz. Bu filmin de ortaya koyduğu gibi, Jonas Brothers yetenekli, istekli, zirvede kalmak için hevesli. Dinleyicileri eğlendiriyor ve onlara uzun bir heyecan verici deneyim yaşatabiliyorlar.