Kurbağa Krallığı 2 Buz Macerası

Kurbağa Krallığı 2: Buz Macerası, 30 Aralık 2016’da vizyona girecek. Kurbağa Krallığı (Frog Kingdom) serisinin ikinci filmi olan Buz Macerası, Çin yapım çocuk filmleri arasında yer alıyor.

Kurbağa Krallığı’nın ilk filminde, şehirde büyük bir yarışma düzenlenmiş ve yarışmayı kazanan kurbağanın ödülünün Prenses ile evlenmek olduğu açıklanmıştı. Evlenmek istemeyen Prenses ise kılık değiştirerek, erkek rolünde yarışmaya katılmıştı. Serinin ikinci filmi olan Buz Krallığı’nda ise Damat Yağmur, kraliyet düğününden kaçarak, krallığın dışındaki bir banliyöye yerleşir. Fakat krallıkta meydana gelen bir dizi patlamanın ardından, başkente geri döner.

Halk panik içerisinde farklı şehirlere göç ederken, bir bukalemun, “Kristal Kurbağa, artık Krallığı koruyamıyor. Sonumuz yakın!” yazılı bildiriler dağıtmaktadır. Kurbağa Prenses, Damat Yağmur’a kızgın olsa da, Kurbağa Kral Kristal Kurbağa’nın tehlikede olduğunu söyleyecektir.

Her yaştan izleyiciye hitap eden çocuk filmi Kurbağa Krallığı: Buz Macerası, 30 Aralık 2016 Cuma günü izleyicilerle buluşacak.

Kurbağa Krallığı 2: Buz Macerası Fragman