minyonlar-filmi-afis

Zamanın başlangıcında tek hücreli sarı organizmalar olan Minyonlar, zaman içerisinde gelişir ve efendilerin en çılgınına hizmet etmeye başlar. T-reks’ten Napolyan’a kadar efendilerini elde tutma konusunda sürekli başarısız olan Minyonlar’ın bir süre sonra hizmet edecek kimseleri kalmaz. Bu durumdan dolayı depresyona giren Minyolar’ı bu sorundan kurtarmak için Kevin bir plan yapar.Kevin; genç ve asi Stuart ve sevimli Bob ile birlikte, hizmet edecek kötü bir patron bulmaya karar vermiştir. Dünyanın ilk kadın süper kötüsü olan Scarket Overkill’e hizmet etmek için yolculuğa çıkan üçlü, Antarktika’dan New York’a seyahat eder. Tüm minyonları kurtarmak için ise o güne kadarki en büyük savaşı vererek, Londra’ya ulaşırlar.

Kötüler Festivali’ne katılarak, Scarlet Overkill’e ulaşmayı başaran minyonlar, yeni efendilerini bulmuştur. Ancak gelmiş geçmiş en büyük kötülerden biri olan Scarlet’in, minyonlara efendilik edip etmeyeceği belirsizdir.

4 Eylül 2015’te vizyona girecek olan Minyonlar filminin yönetmen koltuğunda, Pierre Coffin ve Kyle Balda oturuyor. Chris Meledandri ve Janet Healy ise filmin yapımcılığını üstlenen isimler. Fragmanını izlemek için tıklayınız: Minyonlar Filmi Fragmanı