Çocuk Yarışmaları

Fox City AVM’deki tasarım yarışması sonuçlandı

Beykent’in incisi Fox City Outlet alışveriş ve yaşam merkezi, 21 İlköğretim okulundan 120 öğrencinin yarışmacı olarak katıldığı ‘ Kıyafet Tasarım yarışması ‘ nı yaklaşık 2000 kişilik bir davetlinin katılımı ile gerçekleştirdi.

27 Mart’ta eleme turu, 03 Nisan da ise finale kalan 30 yarışmacı arasından 1.,2. Ve 3. Seçildi. Yarışmacılar kendi hayal güçleri ile tasarlayıp istedikleri malzemeden yaptıkları kıyafetleri Seçkin jüri önünde,sahneye çıkarak sergilediler.

Dereceye giren yarışmacılara, 250 TL., 200 TL. ve 150 TL. lik hediye çeklerinin yanı sıra, Dünya göz hastanesinden ücretsiz sağlık hizmeti ve si-ser İşitme merkezinden ücretsiz sağlık hizmeti kazandılar.

Çok renkli görüntülerin yaşandığı bu etkinliğe, B.çekmece Milli eğitim Müdürü H.Avni Sandıkçı , İlçe şube müdürleri, Tüm katılımcı okul idarecileri katıldı. Seçkin jüride ise Ünlü Ressam ve B.çekmece Bld. Sanat danışmanı Ekber Yeşilyurt, Ressam Serpil Durmuş, Yönetim kurulu üyemiz ve ünlü Hattat Mehmethan Akan, Dizaynır Nevin Yılmaz, ve Genel müdürümüz M.Akif Doruk vardı.

Yarışmada dereceye giren okullar

1. Kavaklı ilköğretim okulu
2. Beykent Koleji
3. Beykent Koleji

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.