Çocuklar için Eğlence

Gap Casting Call ile renkli çocuk yüzleri aranıyor

Dünyanın birçok ülkesinde yapılan ve yoğun ilgi gören “Gap Casting Call”, 1 Ekim’de Türkiye’de başlıyor!
Çocuğunun resmini Gap’in vitrininde görmek isteyen anne ve babalar dikkat! Seçilen renkli minik yüzlerin, yeni sezonda Gap markasını temsil edeceği “Gap Casting Call”, sizi internete davet ediyor…

0-10 yaş arası çocukların katılımına açık olan “Gap Casting Call”a başvurmak oldukça kolay… Başvuru için www.gapcastingcallturkey.com adlı web sitesini tıklayıp, resimleri yüklemek yeterli. 0-5 yaş, 5-10 yaş, ikizler, arkadaşlar gibi farklı kategorilerden oluşan “Gap Casting Call”a, 1 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında katılmak mümkün!

“Gap Casting Call” için 26 Eylül Cumartesi Günü İstinyePark Gap Kids&baby mağazasında da bir fotoğraf çekim aktivitesi düzenlenecek. Burada dileyen tüm çocuk ve bebeklerin fotoğrafları çekilecek ve yarışmaya katılma fırsatı sunulacak.

“Gap Casting Call” için dileyen herkes, 23 Kasım’a kadar www.gapcastingcallturkey.com’dan oylamaya katılıp puan verebiliyor… Halk oylamasında finale kalan en renkli yüzler, özel jürinin oyları ile eğlenceli bir dünyaya adım adıyor…

Yarışma sonunda kazananların fotoğrafları belirli Gap Türkiye mağazalarının vitrinlerinde yer alacak. Bunun yanı sıra kazananları Gap’ten çeşitli sürpriz hediyeler ile “Aisha’dan Bebek Bakım” paketi de bekliyor.

Miniklerin fotoğrafları, styling’i Tülin Şahin’e ait özel bir moda çekimi ile bir moda dergisinde de yer alacak!

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir