Çocuk Haberleri

GAP Hamile Koleksiyonu anne adaylarını kışın da sevindiriyor

GAP, rahatlık ve fonksiyonellikten ödün vermeden tasarladığı Hamile Koleksiyonu ile bu sezonda da anne adaylarına şıklık sunuyor.

GAP Hamile Koleksiyonu,  anne adaylarına tişörtten gömleğe, jean pantolondan kazağa, elbiseden uzun kollu t-shirtlere ve hatta iç çamaşırına kazar uzanan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Koleksiyon, hamilelik sürecinin başından sonuna kadar rahatlıkla giyilebilecek parçalardan oluşuyor.

Pastel renklerin ve pamuklu kumaşların hâkim olduğu koleksiyonda; genişleyen karın çevresini destekleyen ve saran streç kumaş panelinin yer aldığı jean pantolonlar öne çıkıyor. Kış sezonunda anne adaylarını ve bebekleri sıcak tutacak kadife pantolonlar da şıklığı ve rahatlığıyla göz dolduruyor. Doğum sonrası emzirme döneminde, annelere kolaylık sağlayacak emzirme bluzları ise, koleksiyonun en gözde ürünleri arasında yer alıyor. Özellikle çalışan anne adaylarının hayatını kolaylaştıracak olan gömlekler, farklı renk seçenekleriyle koleksiyonda yerini alıyor.

Son olarak, sezonun en trend kesimleri olan 1969 Denim Skinny ve Bootcut seçenekleriyle koleksiyonda yerini alan jeanler, anne adaylarını sevindirecek.

Ankara Kentpark, İstanbul Kanyon ve Bağdat Caddesi mağazaları ile www.gap.com.tr adresinde satışa sunulacak sınırlı sayıdaki koleksiyon, meraklılarını bekliyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir