Çocuk Haberleri

Goody Çocuk Tiyatrosu perdelerini açtı

Goody Çocuk Tiyatrosu’nun müzikli çocuk oyunu “Bir Dostluk Hikâyesi”, 2014-1015 yılı ilk temsilini 11 Ekim Cumartesi günü, KidZania’da oynadı.

Goody-Cocuk-TiyatrosuGoody kedi-köpek mamalarının, Tiyatrokare ile birlikte kurduğu ve tiyatro sanatçısı Nedim Saban yönetimindeki Goody Çocuk Tiyatrosu, yeni sezona “Merhaba” dedi.

Hayvan sevgisinin ve hayvan haklarına saygının küçük yaşlarda kazanıldığı düşüncesiyle hareket eden ve bu güne kadar 20 binden fazla ilkokul öğrencisine tiyatro aracılığıyla hayvan sevgisinin önemini anlatan Goody Çocuk Tiyatrosu, 2014-2015 sezonunun ilk temsilini, “Çocuk Cumhuriyeti” olarak tanımlanan Akasya AVM’deki KidZania’da düzenledi.

11 Ekim Cumartesi günü, saat 17.00’da çocuklarla buluşan Goody Çocuk Tiyatrosu, 18 Ekim Cumartesi ve 29 Ekim Çarşamba günlerinde, saat 17.00’da KidZania’daki temsilini tekrarlayacak.

Bir Dostluk Hikâyesi…

Bir ev köpeği ile bir sokak kedisinin dostluğunu anlatan ‘Bir Dostluk Hikâyesi’, La Fontaine eserlerine atıfta bulunuyor. Ömür Gedik, Tuna Arman, Reyhan Karaca ve Yavuz Seçkin gibi hayvan haklarına duyarlı sanatçılar fabllardaki karga, öküz, kurbağa ve tilki gibi karakterleri canlandırarak oyuna destek veriyor.

Goody Çocuk Tiyatrosu perdelerini açtı

Goody Çocuk Tiyatrosu perdelerini açtı

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir