Çocuk Yarışmaları

Gratis’ ten çocuklara özel resim yarışması

Kişisel bakım marketi Gratis, 23 Nisan’da başlatacağı “Çocuklar Çizsin Dünya Dönsün” isimli resim yarışmasıyla, dünyayı güzelleştirecek nesilleri harekete geçiriyor. Yarışmanın kazananları ailesi ile geçireceği benzersiz bir Disneyland tatili, Apple Macbook ve Apple Ipod Shuffle ile ödüllendirilecek.

Kişisel bakım marketi Gratis, 23 Nisan’da başlatacağı “Çocuklar Çizsin Dünya Dönsün” isimli resim yarışmasıyla toplumun geleceği olan 7-14 yaş arası ilköğretim öğrencilerini bilinçlendirirken, bir yandan da ödüllendiriyor.  Konusu “sürdürülebilirlik” olan ve kazananlara birbirinden özel ödüllerin verileceği yarışmanın son katılım tarihi 24 Mayıs 2010.

Sürdürülebilirliğe sahip çevresel, ekonomik ve sosyal kaynakların verimli kullanımı sayesinde oluşacak sağlıklı toplumun bireylerinden olmaları öngörülen yarışmacılar, kendileriyle birlikte büyümesini ve korunmasını istedikleri geleceklerini, seneler sonra dünyayı nasıl görmek istediklerini resimlerinde betimleyecekler.

Gratis, gelecek nesillere daha sağlıklı ve yaşanılır bir dünya bırakmak amacıyla düzenlediği “Çocuklar Çizsin Dünya Dönsün” isimli resim yarışmasıyla, mutlu ve yaratıcı nesillerin gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Yarışmada, birinciye ailesi ile geçireceği benzersiz bir Disneyland Tatili, ikinciye Apple Macbook ve üçüncüye Apple Ipod Shuffle hediye edilecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.