Çocuk Haberleri

“Güzel ve Çirkin Müzikali” Türkiye’de ilk defa Zorlu Center PSM’de

En iyi müzikal dalında Olivier Ödülleri’nin sahibi “Güzel ve Çirkin” (Beauty and the Beast), orijinal yaratıcıları ile 20. Yıl Özel Turnesi kapsamında Türkiye’de ilk kez seyirci ile buluşacak.

Oscar ödüllü bir animasyona dayanan Disney’in Güzel ve Çirkin’i, Broadway’e uyarlanan ilk ve en iyi Disney filmi olarak tarihe geçti. Müzikal, bu alanda en prestijli ödül olan Tony Ödülleri’ne 9 kez aday olarak gösterildi ve aynı zamanda, en iyi müzikal dalında Olivier Ödülü’nün de sahibi oldu.

Güzel ve Çirkin Müzikali

Güzel ve Çirkin, turneye başladığı günden bu yana, 20’den fazla ülkede, 28 bin kez sahne aldı ve toplamda 35 milyon seyirci ile buluştu.

13 yıl boyunca sahnelenen, Broadway’in en uzun süre gösterimde kalan ve en yüksek hasılatlı gösterileri arasında ilk 10’da yer alan Güzel ve Çirkin Müzikali, 8-26 Ekim tarihleri arasında, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde ilk defa Türkiyeli hayranları ile buluşacak.

Büyük küçük herkesin keyifle izleyebileceği müzikalin biletleri, http://www.zorlucenterpsm.com/tr/ adresinden temin edilebilir.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir