Anne Baba Okulu

Halkevleri Yaz Okulları 2016

Halkevleri çocukların yaz tatilini verimli geçirmesi, sosyal, sanatsal ve sportif aktivitelerde bulunması ve sosyalleşmesi amacıyla ücretsiz Halkevi Yaz Okulu düzenliyor.Halkevi Yaz Okulları

11 Temmuz ile 7 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan program kapsamında, çocuklarla; tiyatro, sinema, evrim, toplumsal cinsiyet, çocuk hakları, doğa gibi farklı alanlarda etkinlikler düzenlenecek. Çocukların düşünen, sorgulayan, sahip olduğu hakları savunan bireyler olarak yetişmesi amacıyla yapılacak olan programa katılım ücretsiz olacak.

11 Temmuz 2016’da başlayacak olan Halkevi Yaz Okulu; 2015 yılında, Ankara, Eskişehir, Soma, İzmir, Mersin, Çanakkale ve Kocaeli kentlerinde yapılmıştı. 2016 programının yapılacağı kentler henüz açıklanmamakla birlikte, programın detayları kısa süre içerisinde paylaşılacak.

Farklı yaş gruplarından çocukların katılabileceği Halkevleri yaz okulları hakkında detaylı bilgi almak için halkevleri.org.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0 (312) 419 27 17 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir