Çocuk Yarışmaları

Hamurdan hayaller yarışması başlıyor!

Anne ve babaların en çok güvendiği oyun hamuru markası olan Play–Doh, minikleri eğlendirirken yaratıcılıklarını da geliştirmek amacıyla “Play-Doh Hamurdan Hayaller Yarışması’nı düzenliyor.

Bu yıl 8.si yapılacak olan Play-Doh Hamurdan Hayaller Yarışması, yine çocukların lezzetine bayıldığı Sütaş Büyümix ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Hamurdan Hayaller Yarışması ile çocuklar, Play-Doh’nun renkli hamurlarını kullanarak yaratıcılıklarını gösterme fırsatı yakalayacaklar.

3-6 yaş arasındaki çocukların katılabildiği yarışmada kazananlar, alanlarında uzman isimlerden oluşan bir jürinin yapacağı değerlendirme sonucunda belli olacak. En başarılı şekilleri yapan üç yarışmacı boylarınca oyuncak ve kucak dolusu Sütaş Büyümix kazanacak. Ayrıca bir yarışmacı da Büyümix Özel Ödülü olan bir bisiklet kazanacak.

Çocuklar Play-Doh hamurlarıyla yaptıkları şekillerin fotoğraflarını iki farklı şekilde gönderebilecekler:
www.hamurdanhayaller.com sitesine üye olup, yaptıkları şekillerin fotoğraflarını siteye yükleyebilecekler ya da info@hasbro.com.tr adresine de e-postayla göndererek yarışmaya katılabilecekler.
Unutmayın, son katılım tarihi 31 Mart.

İşte 8. Hamurdan Hayaller Yarışması’nın alanlarında uzman kişilerden oluşan jürisi: Sunay Akın (Şair, Yazar ve İstanbul Oyuncak Müzesi Kurucusu), Bedri Baykam (Ressam), Arzu Çeltekoğlu (Hasbro Türkiye Pazarlama Müdürü), Arzu Kaprol (Moda Tasarımcısı), Nihat Odabaşı (Fotoğraf Sanatçısı), Prof. Ferit Özşen (M.S.Ü. Heykel Bölümü Öğretim Üyesi), Nora Romi (Parents Dergisi Genel Yayın Yönetmeni) ve Kayhan Yavuz (Klan Reklam Ajansı Yaratıcı Yönetmeni)

Yarışmayla ilgili daha ayrıntılı bilgi için: www.hamurdanhayaller.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

7 Yorum

7 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir