Çocuk Yarışmaları

Hannah Montana sitili yarışmasını kim kazanacak?

Hannah Montana’dan esinlenilen stil yarışmasının üç finalisti belli oldu. Binlerce başvuru arasından kimin Hollywood’a gideceği halkın oylarıyla belirlenecek.

Disney Channel Türkiye’de gerçekleşen tişört tasarlama yarışması Hannah Montana Stili’nin üç finalistini açıkladı. Finalistler Sedef Çalarkan başkanlığındaki Disney Channel jürisi tarafından seçildi. İnternet üzerinden yapılacak oylamayla seçilecek birinci Hollywood’a uçacak ve popüler dizinin stilistlerinden birinden giyim ve makyaj danışmanlığı alacak.

Hannah Montana Stili yarışması 27 Şubat’ta başladıktan bu yana Türkiye’de binlerce çocuk internet sitesinde genç moda ikonundan esinlenerek tişörtler tasarladı. Şimdi de birinciyi belirlemek üzere, çocuklar ve aileleri 18 Nisan’a kadar www.disneychannel.com.tr internet adresine girerek oy verebilecekler.

Üç yetenekli finalist:

• Leah Koç / Muğla-Bodrum / 9 yaşında
• Cansu İnaler / İstanbul / 13 yaşında
• Ebrar Çevik / İstanbul / 15 yaşında

Hannah Montana Stili yarışmasının birincisi 24 Nisan’da Disney Channel’da açıklanacak ve Mayıs ayında Los Angeles’a, hayatta bir kez gerçekleşebilecek bir yolculuğa çıkacak. Bu yolculukta dizinin stilistlerinden birinden giyim ve makyaj danışmanlığı alacak ve dünyaca ünlü Disneyland’ı da ziyaret edecek. Tüm gezi filme alınıp Disney Channel’da yayınlanacak. Ayrıca tüm finalistlere, aileleri ve dostlarıyla paylaşmak üzere kendi tasarladıkları tişörtlerden sınırlı sayıda gönderilecek.

Popüler dizinin merakla beklenen dördüncü sezonunun yapımına bu yıl Ocak ayında başlanacak. Yepyeni dizi önümüzdeki yaz Disney Channel’da ilk kez ekrana gelecek. Hikâyede Miley Stewart her iki dünyasında da en iyi şekilde yaşayıp yaşamadığını, öbür kişiliği Hannah Montana’yı sürdürüp sürdüremeyeceğini veya herşeyi geride bırakıp sonsuza dek sıradan bir kız olarak kalmayı sorgulayacak. Bu sezonda dizide rol alacak pek çok konuk sanatçı arasında Ray Liotta ve Angus T. Jones (“Two and a Half Men”) bulunuyor.

Hannah Montana’nın üçüncü sezonu halen haftaiçi 10.35/16.00/18.25’te ve haftasonları 9.40/12.00/16.25’te Disney Channel’da gösteriliyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.