Çocuklar için Eğlence

“Hayalindeki Odayı Çiz Gönder Kazan”

Doğtaş, çocuklarının hayal dünyaları ile odalarını çizecekleri ‘Hayalindeki Odayı Çiz Gönder Kazan’ adlı resim yarışması düzenleniyor.

Yarışmaya, 5–11 yaş arasındaki tüm çocuklar katılabilecek ve çizilecek resimlerin içeriği tamamen sınırsız olabilecek. 

Doğtaş Mobilya Pazarlama Müdürü Nevzat Yıldız; mobilya çiziminin yapılmasının şart olmadığı belirtilerek, ”Yarışmanın amacı, çocukların hayal dünyası ile odalarını yansıtabilmektir. Katılımcıların, daha önceden herhangi bir yerde yayımlanmamış en fazla üç eseriyle yarışmaya katılabileceklerdir” dedi.

Açıklamada, yarışma katılım formlarının, Doğtaş internet sitesinin yarışma bölümünden veya satış noktalarından temin edilebileceği ifade edilerek, en az A4 kağıdı formatına çizilen resimlerin, katılım formu ile birlikte Doğtaş Mobilya Genel Müdürlük, (Evren Mahallesi, Gülbahar Caddesi No:15 Güneşli/İstanbul) adresine gönderilmesi veya en yakın satış noktasına teslim edilmesi gerektiği kaydedildi.

Yarışmaya gönderilecek resimlerin, 25 Ağustos ile 25 Kasım tarihleri arasında kabul edileceği ve jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda, dereceye girecek eserlerin 5 Aralık günü internet sitesinde ilan edilecek.

Yarışmada ilk 5’e girenlere, DoğtaşÂ Yeni Nesil Odası portföyündeki en beğendikleri genç odası takımlarını ayrıca 20 çocuğa da sürpriz hediyeler verilecek. Yarışma ile ilgili detaylı bilgiye, www.dogtas.com.tr adresinden ulaşılabilecek.

 

 

 

 

 

KATILIM ŞARTLARI
– Yarışma 05 ve 11 yaş arasındaki tüm çocuklara açıktır.
– Çizilecek resimlerin içeriği sınırsızdır. Mobilya çiziminin yapılması şart değildir. Yarışma amacı çocukların hayal dünyası ile odalarını yansıtabilmesidir.
– En az A4 kağıt formatında elle çizilmiş renkli resimler ve katılım formu (internet sitesi yarışma bölümünden veya satış noktalarından temin edilir) veli tarafından imzalanarak Doğtaş Mobilya Genel Müdürlük- Evren Mh. Gülbahar CD.No:15 Güneşli/İstanbul adresine posta/kargo ile gönderilir veya en yakın Doğtaş satış noktasına teslim edilir.
– Her katılımcı, daha önceden herhangi bir yerde yayımlanmamış en fazla üç eseriyle katılma hakkına sahiptir.
– Yarışma için gönderilecek resimler 25.08.2009 ile 25.11.2009 tarihleri arasında kabul edilecektir.
– Değerlendirmeler 01.12.2009 tarihinde Doğtaş Mobilya Tasarım ve Ar-Ge Departmanlığı tarafından oluşturulan juri tarafından yapılacak ve 05.12.2009 tarihinde internet sitesinde ilan edilecektir.
– Yarışmada çizimleri İlk 5 e girme başarısını gösteren yarışmacılarımıza portföyümüzde bulunan en beğendiği Genç Odasının en fazla 5 modulu takım olarak hediye edilecektir.
– Son katılım tarihinden sonra ulaşan, konu dışı ve suç teşkil edebilecek çalışmalar değerlendirmeye alınmayacaktır.
– Gönderilen çalışmalar için telif ücreti talep edilemeyecektir.
– Doğtaş gönderilen çalışmaları, kendisine ait web sitesi, reklâm, broşür v.b. basılı materyallerde kullanma hakkına sahiptir. Çalışmaların kullanımından dolayı hak iddia edilemez.
– Doğtaş çalışanları ve birinci derecede akrabaları bu yarışmaya katılamaz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir