Kültür Sanat

Henry Danger, Yeni Bölümleri ile Nickelodeon’da

Henry Danger, yeni bölümleri ile 2 Mart 2015 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün Nickelodeon ekranlarında olacak.

Henry Danger Nickelodeon'daSüper kahraman özelliğini ailesinden ve yakın çevresinden saklayan Henry Danger, sıradan bir öğrenci olmamakla birlikte, en önemli yaşadığı kasabayı korumaktır. Kid Danger yani Captain Man’in yardımcısı olarak çalışan Henry Danger, Swellview Kasabası’na zarar vermek isteyen düşmanlara karşı savaşıyor.

Hafta içi Her Gün 18.20’de

Captain Man’in yenilmezlik gücünü yitirmesi ve savaşmaktan kaçmaya başlaması olayları karmaşık hale getirir. Bunun yanı sıra, okuldaki bazı öğrencilerin şüpheli davranışları Henry ile Charlotte’un dikkatini çektiği gibi, Captain Man, neler olduğunu anlamak için nöbetçi öğretmen kılığına girer.

Captain Man’den sıklıkla yardım isteyen Henry’nin daima yanında olan Captain Man, eski yenilmezlik gücüne kavuşabilecek mi?Arkadaşları Kid Danger’ın gizli kimliğini öğrenecek mi? Henry masum olduğun kanıtlayabilecek mi? Tüm soruların yanıtı 2 Mart Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 18.20’de Nickelodeon’da.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir