Anne Baba Okulu

İstanbul Yaz Okulları 2016

Yaz okulları ve yaz kampları, çocukların yaz tatilini verimli geçirmesi, bir sonraki eğitim dönemi için motive olması, sosyalleşmesi ve farklı bakış açıları edinmesi açısından büyük önem taşıyor. Bu nedenle, yaz döneminde belediyeler başta olmak üzere, birçok kurum çocuklar için yaz okulu programı düzenliyor.İstanbul Yaz Okulları 2016

İstanbul Avrupa Yakası Yaz Okulları 2016

  1. Bahçelievler Yaz Okulu 2016

Bahçelievler Belediyesi, her yıl olduğu gibi, 2016 yılında da çocukların farklı branşlarda spor kursları alabileceği bir program düzenliyor. 7-14 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği Bahçelievler Yaz Spor Okulu kapsamında, çocuklar spor etkinliklerinin dışında sanatsal faaliyetlerin gerçekleştirildiği kurslara da katılabilecek.

Yaş Aralığı: 7-14

Branşlar: Basketbol, Voleybol, Yüzme, İngilizce, Satranç, Tiyatro,

Başvuru Tarihleri: 6-17 Haziran 2016

Detaylı bilgi: www.bahcelievler.bel.tr


  1. yaz-okulu-bahcelievler

Beşiktaş Belediyesi, 7-14 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği spor ve sanat faaliyetlerinin yer aldığı ücretsiz yaz okulu düzenliyor. Beşiktaş yaz spor okulu ile çocuklar istedikleri iki branşta ders alabiliyor. Çocukların fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen yaz okulları 2016 yaz ayları boyunca devam edecek.

Yaş Aralığı: 7-14

Branşlar: Basketbol, Voleybol, Futbol, Tenis; Yüzme, Drama, Bale, Jimnastik, Gitar, Piyano, Resim, Satranç, İngilizce

Başvuru Tarihleri: 6-17 Haziran 2016

Detaylı bilgi: www.besiktas.bel.tr


  1. Beylikdüzü Belediyesi Yaz Spor Okulları

Beylikdüzü Belediyesi, 5-14 yaş aralığındaki çocuklar için yaz boyunca devam edecek ücretsiz spor okulları programı düzenliyor. 14 Temmuz’da başlayacak yaz okulları yaz ayları boyunca devam edeceği gibi, programa katılan çocuklar için ücretsiz servis imkanı da sunulacak. Çocuklar tercihlerine göre, salı ve perşembe günleri ya da çarşamba ve cuma günleri kursa katılabilecek.

Yaş Aralığı: 5-14

Branşlar: Basketbol, Voleybol, Futbol, Tenis, Rüzgar Sörfü, Yelken, Tekvando, Yüzme, Masa Tenisi, Satranç, Jimnastik

Başvuru Tarihleri: 14 Haziran 2016

Detaylı bilgi: www.beylikduzu.bel.tr


  1. Yaz Spor Okulları

Büyükçekmece Belediyesi 2016 yaz döneminde, çocukların farklı branşlarda eğitim alabileceği ücretsiz yaz okulları programı düzenliyor. Büyükçekmece yaz okulu kapsamında, çocuklar güç, kuvvet ve antropometrik testlerden geçirileceği gibi, uzman eğitmenler tarafından ders alacak.

Yaş Aralığı: 5-14

Branşlar: Futbol, Voleybol, Tenis, Atletizm, Okçuluk, Bisiklet, Kaleci Eğitimi, Güreş, Satranç

Detaylı bilgi: www.buyukcekmece.bel.tr


  1. eskisehir-yaz-okullari-2

Fatih Belediyesi, 2016 yaz spor okulları ile 7-14 yaş aralığındaki çocuklar için spor eğitimi verecek. 8 farklı branşta yapılacak olan eğitimler; sabah, öğlen ve tam gün olmak üzere üç farklı saat uygulamasıyla gerçekleştirilecek. Yaz okulu 20 Haziran ile 30 Temmuz arasında yapılacak.

Yaş Aralığı: 7-14

Branşlar: Futbol, Voleybol, Basketbol, Okçuluk, Yüzme; Badminton, Jimnastik, Temel İngilizce

Detaylı bilgi: www.fatih.bel.tr


  1. yaz-okulu

Gaziosmanpaşa Belediyesi, 20 Haziran ile 9 Eylül tarihleri arasında 7-18 yaş aralığındaki çocuklara yönelik spor okulları düzenliyor. Yaz ayları boyunca devam edecek olan kurslar, Gaziosmanpaşa’da bulunan tesislerde, uzman eğitmenler tarafından verilecek.

Yaş Aralığı: 7-18

Branşlar: Futbol, Voleybol, Tenis, Atletizm, Badminton, Basketbol, Hentbol, Jimnastik, Okçuluk, Masa Tenisi, Muay Thai, Karate, Tekvando

Detaylı bilgi: www.gaziosmanpasa.bel.tr


  1. Kağıthane Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulları 2016

Kağıthane Belediyesi, 4-16 yaş aralığındaki çocuklar için, haziran, temmuz ve ağustos ayları boyunca spor eğitimleri verecek. Çocuklar yaşlarına ve ilgi duydukları alanlara göre branş tercihi yapabilecek.

Yaş Aralığı: 4-16

Branşlar: Basketbol, Futbol, Badminton, Hentbol, Tekvando, Karate, Tenis, Masa Tenisi, Jimnastik, Okçuluk, Güreş, Voleybol, Yüzme, Buz Pateni

Detaylı bilgi: www.kagithane.bel.tr


İstanbul Anadolu Yakası Yaz Okulları 2016

Yaz Spor Okulları 2016Ataşehir Belediyesi her yıl olduğu üzere, 2016 yılında da çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla ücretsiz yaz okulları düzenliyor. 5-15 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği yaz okulları programında çocuklara hem sanat alanında hem de spor alanında dersler verilecek.

Yaş Aralığı: 5-15

Branşlar: Basketbol, Voleybol, Tekvando, Jimnastik, Futbol, Kick Boks, Yüzme, Tenis
Drama, Dans, Bilgisayar, İngilizce, Satranç, Müzik

Başvuru Tarihleri: 9 Haziran – 19 Haziran

Detaylı bilgi: www.atasehir.bel.tr


  1. yaz-okulu-fatih

Kadıköy Belediyesi, 7-15 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlediği ücretsiz yaz spor okulları programı ile çocukların hem eğlenmesi hem de nitelikli bir eğitim almalarını hedefliyor. Kalamış Gençlik Merkezi, Göztepe Selamiçeşme Özgürlük Parkı ve Caferağa Spor Salonu olmak üzere, üç farklı mekanda gerçekleştirilecek olan spor okulları ile çocukların verimli bir tatil geçirmesi amaçlanıyor.

Yaş Aralığı: 7-15

Branşlar: Futbol, Basketbol, Tenis, Masa Tenisi, Jimnastik, Satranç, Yüzme

Başvuru Tarihleri: 6 Haziran – 17 Haziran

Detaylı bilgi: www.kadikoy.bel.tr

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir