Çocuk Eğitimi

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde 2000 yılından bu yana İzmir ve İstanbul’da eğitim vermektedir..

Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu, Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu, Özel Ekrem Elginkan Lisesi, Beylerbeyi Özel Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu ile Özel İzmir İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi ile hizmet vermektedir. 2000 yılından bu yana eğitim veren İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, çağdaş ve teknoloji ile paralel bir eğitim düzlemine sahiptir.

İTÜ Vakfı Geliştirme Okulları; akademik başarıyı yabancı dil ve sosyal beceriler ile geliştirmekte ve öğrencilerin birey olma bilinci kazanması, sosyal farkındalığa sahip olması gibi, akademik başarının dışında kalan alanlarda da destek vermektedir.

Anaokulu

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ; Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu, Beylerbeyi Özel Anaokulu ve Özel İzmir Anaokulu ile Sarıyer, Üsküdar ve İzmir Gaziemir’de hizmet vermektedir.

Öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alarak, geliştirilmiş eğitim programları ve etkinlikler ile hem akademik hem de sosyal yönden kendini geliştiren bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Merak eden, sorgulayan, araştıran ve dönüştüren bireyler yetiştirmeyi hedefleyen İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları; öğrenmeyi öğrenmek, disiplinlerarasılık, takım çalışması, yaratıcılık ve ideali aramak üzerine kurulu bir eğitim felsefesi benimsemiştir.

İlkokul ve Ortaokul

Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu, Beylerbeyi Özel İlkokulu ve Ortaokulu ile Özel İzmir İlkokulu ve Ortaokulu ile hizmet veren İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları; birey olmanın bilincinde olan, çağdaş ve teknolojik düzlemde gördüğü eğitimin yanı sıra, kişisel gelişimine de önem veren öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

İTÜ Vakfı Okulları, öğrencilere öğrenmekten zevk almayı, etkin ve verimli çalışma alışkanlığı kazandırmayı ve öğrencilerin estetik algısını geliştirmeyi, demokrasiyi yaşayarak öğretmeyi amaçlamaktadır.

Lise

Özel Ekrem Elginkan Lisesi ve Özel İzmir Lisesi ile ile Sarıyer ve Gaziemir’de hizmet veren İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, öğrencileri yurt içi ve yurt dışındaki en iyi üniversitelerde eğitim alabilecek hale gelmesini amaçlamaktadır.

Akademik gelişimlerinin yanı sıra, öğrencilerin dil ve sosyal gelişimlerini de yakından takip eden İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları; çağdaş, duyarlı, kendini geliştirmekten keyif alan öğrenciler yetiştirmektedir.

Şubeler:

Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu
Adres: İTÜ Ayazağa Kampüsü Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu Maslak Sarıyer/İstanbul
Tel: 0 (212) 367 13 00

Özel Dr. Natuk Birkan İlkokul ve Ortaokulu
Adres: İTÜ Ayazağa Kampüsü Dr. Natuk Birkan İlköğretim Okulu Maslak Sarıyer/İstanbul
Tel: 0 (212) 367 13 00

Özel Ekrem Engilkan Lisesi
Adres: İTÜ Ayazağa Kampüsü Ekrem Elginkan Lisesi Maslak Sarıyer/İstanbul
Tel: 0 (212) 367 13 00

Beylerbeyi Özel Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu
Adres: Beylerbeyi Mahallesi Vakıf Tarla Altı Sokak No: 1 Beylerbeyi / Üsküdar
Tel: 0 (216) 401 17 73

Özel İzmir Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi
Adres: İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir – İzmir
Tel: 444 6 488

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.