Anne Baba Okulu

Kayseri Melikgazi Yaz Okulları 2016

Kayseri Melikgazi Belediyesi, 2016 yaz döneminde, çocukların spor yapmasını teşvik etmek ve çocukların sosyalleşebileceği alanlar yaratmak amacıyla, yaz spor okulları düzenliyor.Kayseri Yaz Okulları 2016

Çocuklar Kayseri yaz spor okulları için 30 Haziran Perşembe gününe kadar başvuruda bulunabilecek. Toplamda 3 kategori ve 12 branşta yapılacak olan yaz okullarında çocuklara değerler eğitimi, liderlik eğitimi, kişisel gelişim, sosyal hayatta iletişim gibi dersler de verilecek. Bunların yanı sıra, el sanatları, dama satranç ve futbol, basketbol gibi dersler de verilecek.

7-13 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği yaz okullarına katılmak isteyen çocukların haziran ayının sonuna kadar kayıt yaptırması gerekiyor. Kayseri Melikgazi Belediyesi yaz okulları için kayıt yaptırmak için Melikgazi Belediyesi’ne başvuruda bulunabilecek.

Spor, el sanatları ve kişisel gelişim olmak üzere üç farklı kategoride gerçekleştirilecek olan Melikgazi yaz spor okulları Danışmentgazi, Keykubat, Mim-Sin, Toki, İldem, Yıldırım Beyazıt, Esenyurt ve Yeniköy Sosyal ve Spor tesislerinde gerçekleştirilecek. Yaz spor okulları hakkında detaylı bilgi almak için http://www.melikgazi.bel.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.