Çocuklar için Eğlence

Kim demiş rock dinlerken, ders çalışılmaz diye?

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Eğitim Yönetmenliği tarafından düzenlenen İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali kapsamında gerçekleştirilecek Rock Sınıfı Proje Atölyesi, müziği eğitimde kullanmanın yollarını arıyor.

2010 İstanbul Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Eğitim Yönetmenliği bienal etkinlikleri kapsamında interaktif bir atölye olan Rock Sınıfı Proje Atölyesi ile öğretmenlerle bir araya geliyor. Öğretmenlerin farklı eğitim teknikleri üzerine atölye çalışmaları yapacağı atölyede, müziği eğitimde kullanarak disiplinlerarası bir eğitim verebilmenin yolları deneysel olarak aranacak.

Öğretmenlere yönelik eğitimde kullanılmak üzere geliştirilen Rock Sınıfı Proje Atölyesi, 14-15-16 Aralık tarihlerinde Tophane Antrepo 5 (Sanat Limanı) Değişken Atölye’de gerçekleştirilecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliğe katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Etkinliğe katılmak için 0530 290 34 58 numaralı telefon aranarak veya rezervasyon@cocukgenclikbienal.org adresine mail atılarak önceden rezervasyon yaptırılması gerekiyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.