Çocuklar için Cicicee

Koç Üniversitesi Yaz Okulu 2015

Koç Üniversitesi, 4-11 ve 9-13 yaş aralığındaki çocuklar için; spor aktiviteleri, sosyal etkinlikler, atölye çalışmaları, İngilizce konuşma ve dinleme dersleri içeren yaz okulu için başvurular başladı.

Koç University English Language Center for Kids yaz dönemi programı 22 Haziran 2015 tarihinde Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde başlayacak. Koç Üniversitesi Yaz Okulu programı 28 Ağustos 2015’e kadar devam edecek.

koc-universitesi-yaz-okulu-programi-2

ELC for Kids ve Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı

ELC for Kids Yaz Programı ve Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı olmak üzere iki alt programdan oluşan ELC for Kids Yaz Programları 4-11 yaş aralığındaki çocuklarla, 9-13 yaş aralığındaki çocukları hedefliyor.

9-13 yaş aralığındaki çocuklar için Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı uygulanacağı gibi, 4-11 yaş aralığındaki çocuklar için ELC for Kids Yaz Programı uygulanacak.

4-11 yaş aralığındaki çocuklar hafta içi her gün saat 09.00 ile 15.00 saatleri arasında düzenlenecek programlara katılacak. 9-13 yaş aralığındaki çocuklar ise üç hafta boyunca devam edecek.

ELC for Kids Yaz Programı kapsamında, çocuklar; fitness, drama, basball, havuz oyunları, golf, oryantiring, ultimate, fotoğraf, kamp ve mutfak sanatları gibi aktivite ve atölye çalışmalarına katılacak.

Ana dili İngilizce olan rehberler ile gerçekleştirilecek Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı kapsamında ise çocuklar İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirecek.

koc-universitesi-yaz-okulu-programi

ELC for Kids Yaz Programı Tarihleri:

Yer: Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü, Sarıyer

Zaman:
22 Haziran – 10 Temmuz
20 Temmuz – 07 Ağustos
10 Ağustos – 28 Ağustos

Saat: Hafta içi her gün 09.00 – 15.00

Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı Tarihleri:

Yer: Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü ve Yurtları, Sarıyer

Zaman:

22 Haziran – 10 Temmuz
20 Temmuz – 07 Ağustos
10 Ağustos – 28 Ağustos

Koç Üniversitesi yaz okulu programları hakkında detaylı bilgi için: http://kocelckids.ku.edu.tr

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.