Çocuk Haberleri

Kocaeli Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı Sürüyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı’na katılan çocuklar fuar alanında doyasıya eğlenmenin tadını çıkarıyorlar.

Aileler de Çocuklarla Eğleniyor

Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı  26 Nisan tarihine kadar Kocaeli Uluslararası Çocuk Şenliği Eğlence ve Eğitim Fuarı’nda çocuklarla buluşacak.

Eğlencenin aralıksız devam ettiği fuarda minik katılımcılar aileleri ile birlikte eğlenme fırsatını yakalıyorlar. Rengarenk standlarda eğlenceli anlar geçiren çocuklar eğitimciler eşliğinde gerçekleşen etkinlikler ile unutamayacakları kadar güzel anılar kazanıyorlar.

‘Objelerin Dili’ isimli boyama atölyesi ile becerilerini sergilerken bir diğer taraftan  yangın söndüren çocuklar eğlenirken can kurtarmış olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Dört gün boyunca eğlenceye ara vermeden devam edecek olan Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı’nda çocuklarla beraber büyükler de eğlenecekler.

Atölye Çalışmaları ve Yarışmalar ile Çocuklar Eğleniyor

cocuk-eğitim-ve-eglence-fuarı

Birbirinden güzel kelebeklerini Objelerin Dili atölyesinde yarıştıran çocuklar bu yarışın ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin kurduğu standı ziyaret ettiler. Stantta itfaiyeci kıyafetlerini giyerek bir yangında karşılarına çıkabilecek olan zorlukların üstesinden başarıyla gelen çocuklar ayrıca hayat kurtarmanın haklı gururunu mutluluk ile yaşadılar.

Fuar için yapılan simülasyon odasında yangın söndürme eğitimi de alan minik arkadaşlar, gerçek bir itfaiye eri gibi can kurtardıklarını hissettiklerini ifade ettiler.

Eğlendirirken öğreten fuar alanı çocuklara unutulmaz deneyimler yaşatırken, onlara aileleri ile birlikte bol eğlenceli günler sunuyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir