Çocuklar için Eğlence

Küçüklerden büyük eğlence

16 Kasım’da, Green Park Hotel’de gerçekleştirilecek Mini Star Yetenek Yarışması’nda 0-5 yaş arası çocuklar yeteneklerini sergileyecek, katılımcılar eğlenceye doyacak.

Türkiye’de doğuştan, ilerleyen yaşlarda yaşadığı sağlık sorunlarından ya da geçirdiği kazalardan dolayı küçük yaşta engelli olmanın yükünü omuzlarında taşıyan milyonlarca çocuk bulunuyor. Ve ne yazık ki her engelli çocuk, özür durumuna uygun bakım, eğitim ve rehabilitasyon imkanlarından yararlanamadığı için çok büyük sıkıntılar yaşıyor. Ülkemizdeki bu sorun, doğan her engelli çocukla daha da büyüyor…

İşte bu sorunun bir parça da olsa önüne geçmeyi, engelli çocukların gerekli eğitim ve rehabilitasyondan geçirilerek toplumla bütünleşmelerini sağlamayı amaçlayan İstanbul Anadolu Yakası Lions Kulüpleri, tüm geliri Küçük Bakkalköy Lions Eğitilebilir Engelli Çocuklar Eğitim Merkezi’nin yapımına aktarılacak, 0-5 yaş arası sağlıklı çocuklara yönelik bir yarışma ile bu konudaki ilk adımı atmaya hazırlanıyor: Mini Star Yetenek Yarışması…

16 Kasım 2008 Pazar günü İstanbul Green Park Hotel’de gerçekleşecek Mini Star, anne ve çocukların gün boyunca hoş ve eğlenceli dakikalar geçirirlerken aynı zamanda sosyal bir sorunun çözümüne de katkı sağlayacakları keyifli bir yarışma.

Mini Star Yetenek Yarışması, 0-5 yaş arası sağlıklı çocukların yeteneklerini (müzik aleti çalma, şarkı söyleme, dans etme vb.) sergilemeleri için bir fırsat yaratacak.

Organizasyonda, masal dinletileri, çocuk korosu, oyun atölyesi, ücretsiz fotoğraf çekimleri gibi birçok keyifli etkinlik de konukları bekliyor. Ayrıca ünlü Çocuk Kitapları Yazarı ve Müzisyen Anjelika Akbar da kitaplarını imzalamak üzere organizasyona katılacak. Ana sponsor Chicco, Co-sponsorlar Mandolin ve Canon’un katkılarıyla gerçekleşecek organizasyona davetiyesiyle birlikte katılan herkes sürpriz hediyeler kazanacak. Ayrıca yarışmanın Sağlık Sponsoru Med Amerikan Polikliniği, bebek ve çocuk bakımı hakkında vereceği seminerle anne ve babaları bilgilendirecek.

Mini Star Yetenek Yarışması’na katılanlar yalnızca yarışma heyecanını değil, aynı zamanda birçok engelli çocuğun eğitimine katkı sağlayacak ve geleceğine ışık tutacak bir projeye katkı sağlamanın gururunu da yaşayacaklar. Elbette minik yarışmacılar da parlak bir geleceğe kavuşma şansını yakalayacak. Siz de bu heyecana ve gurura ortak olmak isterseniz ve çocuğunuzun yeteneğine güveniyorsanız katılım kuponunuzu 6 Kasım 2008 tarihine kadar hazırlayıp gönderin.

www.medpartnersreklam.com/ministar adresinden yarışmaya katılım kuponuna ulaşabilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.