Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Bu siteyi ziyaret ederek, aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

Cicicee Kullanım Kısıtlamaları

Cicicee.com içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Cicicee.com’un yazılı izni olmadıkça bu sitedeki herhangi bir materyali kopyalamanız, çoğaltmanız, değiştirmeniz, yeniden yayımlamanız, postalamanız, iletmeniz, bilgisayara yüklemeniz ve dağıtmanız yasal olmamakla birlikte, tarafımızdan tespit edildiği takdirde kişi aleyhinde gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Cicicee.com isim hakkı ve logosu sadece Cicicee.com’a ait olup hiçbir surette Cicicee.com’un yazılı onayı olmaksızın kullanılamaz, 3. kişi ve kuruluşların kullanımına sunulamaz.

Sorumluluk Reddi

Cicicee.com’da yer alan bilgiler, yanlış anlam içerebilir, zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Her ne durumda olursa olsun Cicicee.com’da yer alan hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Cicicee.com, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler içermektedir. Cicicee.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde kontrol etmemektedir. Cicicee.com üzerinden bağlantı kurulan diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Cicicee.com hiçbir yükümlülüğü kabul etmemektedir.

Kullanıcılar, Cicicee.com ‘un sağlamış olduğu bilgilerden faydalanarak üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan Cicicee.com ‘un hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde Cicicee.com‘a izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında Cicicee.com‘u şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

Cicicee.com’da üyeliği olan kişiler, üye hesaplarının yetkisi olmayanlar tarafından kullanıldığını veya şifrelerinin başkalarının eline geçtiğini öğrendiklerinde bu durumu derhal Cicicee.com’a bildirmeyi, Cicicee.com’un üyelerin şifrelerinin, üyelik hesaplarının, kullanıcı adlarının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamayacağını kabul ve taahhüt eder.

Cicicee.com, ziyaretçi ve üyelerinden kredi kartı bilgilerini, banka hesap bilgilerini veya herhangi bir şekilde paralarını, mail, telefon, faks, yazışma metni de dahil olmak üzere hiçbir şekilde talep etmez. Bunun gibi bir talep ile karşı karşıya kalındığı durumlarda reddedilmesi gerekmekte olup, aksi halde doğabilecek tüm zararlardan dolayı Cicicee.com yükümlülük kabul etmez.

Cicicee.com üyeleri siteyi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve Cicicee.com’un siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Cicicee.com üyelerine aittir.

Cicicee Gizlilik Hakları

Bu gizlilik bildiriminde tarafımızdan üyelik esnasında alınan kişisel verilerinizin nasıl alındığı, ne durumlarda kullanıldığı ve paylaşım bilgileri açıklanmaktadır.

Cicicee.com’da üyelik oluşturmak istediğinizde sizden istenilen kişisel bilgiler herhangi bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta, kendi hesabınız ile ilgili şifre güvenlikli veritabanı alanında saklı tutulmaktadır.
Belirli zaman aralıklarında, üyelerin istekleri doğrultusunda, üye mail adresinize bülten gönderimleri yapılabilmektedir.

Cicicee.com, üye ve ziyaretçilerinin bilgisayarlarında küçük çerez dosyaları oluşturarak, ziyaret sıklığı, site içinde alanların kullanım oranları, sitede ağırlık verilen konu başlıkları gibi veriler toplamakta, daha kaliteli ve güvenilir bilgiler sunarak ilgi düzeyini arttırabilmek üzere bu verilerden yararlanmaktadır.

Cicicee.com, üyelerinin işbu Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri’nde belirtilen yükümlülüklere aykırı hareket etmesi, yükümlülükleri hiç veya gereği gibi yerine getirmemesi, yasa ve yönetmeliklerle belirlenen kurallara aykırı davranması ve sair hallerde Cicicee.com, üyesinin, sistemi işbu Kullanım Şartlarına, Gizlilik İlkeleri veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, yetkili makamlara bildirmek ve üyeliğini sonlandırmak hakkına sahiptir.

Değiştirme Hakkı

Cicicee.com yukarıda belirtilen tüm koşulları, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Cicicee.com ziyaretçileri ve üyeleri işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Cicicee.com, yenilenmiş güncel kullanım şartlarını sitede yayınlayacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üye ve ziyaretçilere bildirecektir. Cicicee.com güncel kullanım şartları, Cicicee.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve sitenin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.