Çocuklar için Eğlence

LEGO 2010 Türkiye Şampiyonası heyecanı başlıyor

Tüm çocukların merakla ve heyecanla beklediği, bu yıl üçüncüsü düzenlenen geleneksel LEGO Türkiye Şampiyonası Türkiye’nin seçkin alışveriş merkezlerinde başlıyor…

LEGO 2010 Türkiye Şampiyonası ön elemeleri, Nisan ve Mayıs ayları boyunca farklı şehirlerde başlıyor. Danimarka’daki LEGOLAND’e gidebilmek için büyük final ise, Haziran ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi nedeniyle bu yıl ön elemeler geçen yıllara oranla çok daha yaygın olarak değişik bölgelerdeki şehirlerde yapılacak ve daha çok sayıda çocuğa ulaşılarak onların da bu heyecana katılması sağlanacak.

Yarışmaya katılım şartları

LEGO’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütör firması Adore Oyuncak tarafından düzenlenecek olan LEGO 2010 Türkiye Şampiyonası’nda, 5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocuklar yarışacak. Yılda bir kez düzenlenen bu heyecan dolu yarışmaya katılmak için Süper Legocu çocukların herhangi bir ürün almaları ve ürün fişleriyle birlikte kayıt yaptırmaları yeterli!

Yarışma ödülü

Lego Turnuvası’nda büyük ödül olarak her iki yaş grubunun şampiyonları, birer yakınları eşliğinde Pegasus Havayolları ile birlikte Danimarka’ya uçup, Billund’daki LEGOLAND’de misafir edilerek; LEGO’nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir