Çocuklar için Eğlence

LEGO’nun Türkiye Şampiyonları belli oldu

Lego’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Adore Oyuncak tarafından düzenlenen şampiyonada 5-8 yaş arası kategoride birinciliği Ömer Efe Toklu elde ederken 9-12 yaş arası kategoride yarışmaya Adana’dan katılan Berk Ağın birinci oldu. Her iki minik de Danimarka’daki Legoland’e gitmeye hak kazandı.

Tüm Lego tutkunu çocukların yakından takip ettiği LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 finalistleri belli oldu. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen final büyük bir çekişmeye sahne oldu. 2 kategoride yarışan çocuklar; ilk etapta ‘Kirlenmiş Dünyamızı nasıl temizlersiniz?’ temasında Lego’dan eserler verdiler. İkinci etaptaysa ‘Hayalinizdeki AVM’ temasında Lego’dan eserler sundular.  

Büyük ödül LEGOLAND’e bilet

Büyük bir heyecanla Lego’yla yeteneklerini sergileyen minikler ünlü jüri üyelerine eserlerini anlattılar. Jüri kararıyla Lego Türkiye Şampiyonası 2011 birincileri Ömer Efe Toklu ve Berk Ağın oldu. Her iki minik de Ağustos ayında LEGOLAND’e gitmek için bilet kazandılar.
Lego Turnuvası’nda büyük ödül alan her iki yaş grubunun şampiyonları, birer yakınları eşliğinde Pegasus Havayolları ile birlikte Danimarka’ya uçup, Billund’daki LEGOLAND’de misafir edilerek; LEGO’nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler.

Final sonrası büyük sürpriz; BEDÜK konseri

Final sırasında yorulan miniklere bir büyük sürpriz de Bedük’den geldi. Şampiyona finali boyunca büyük bir heyecan ile yarışan minikler Bedük’ün final sonrası verdiği konser ile de keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirdi. Finalde çocuklar için illüzyonist Hanuka da bir şov yaptı.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.