Anne Baba Okulu

Manisa Şehzadeler Belediyesi Yaz Okulu 2016

Manisa Şehzadeler Belediyesi, çocukların yaz tatilinde spor yapmasını teşvik etmek amacıyla yaz yaz okulları düzenliyor.Manisa Yaz Spor Okulları

6-14 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği yaz okulları programı kapsamında, çocuklara 8 branşta kurs verilecek. Yüzme ve futbol kursu dışındaki kurslar ücretsiz olacak. Manisa Belediyesi yaz okulu kapsamında, çocuklara futbol, yüzme, tekvando, kick boks, wushu, muay thai ve güreş branşlarında dersler verilecek.

20 Haziran’da başlayacak olan spor okulu, 15 Temmuz’a kadar devam edecek. Spor okullarına katılmak isteyen öğrencilerin kimlik fotokopisi, vesikalık fotoğraf ve sağlık raporu ile birlikte başvuru yapması gerekiyor. 10 hafta boyunca devam edecek olan Manisa yaz okulları kapsamında, futbol için 150 TL, yüzme için ise 200 TL kurs ücreti uygulanacak. Wushu, muay thai, güreş, tekvando ve kick boks kursları ise ücretsiz olacak.

Manisa Şehzadeler Belediyesi yaz spor okulları hakkında daha detaylı bilgi almak için www.sehzadeler.bel.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir