Kültür Sanat

Maxi City de Ramazan Eğlencileri başlıyor

Maxi City Alışveriş Merkezleri, Ramazan ayı boyunca, alışveriş ve iftar için gelen ziyaretçilerini birbirinden ilginç geleneksel eğlencelerle karşılıyor.

Gerçekleştirdiği kültür, sanat ve eğlence aktiviteleriyle 7’den 70’e tüm ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş sunan Maxi City, 11 ayın sultanı Ramazan’a özel bir program hazırladı.

Ziyaretçilerine eski Ramazanları yeniden yaşatmayı amaçlayan Maxi City, eski İstanbul evleri ile dekore edilen aktivite alanında; kökü yüzyıllar öncesine dayanan ve Ramazan ile özdeşleşen geleneksel Karagöz & Hacivat gösterileri ve Aşuk ile Maşuk’un yanı sıra illüzyon showlar, jonklör gösterileri ve kanto gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ayrıca Ramazan ayı boyunca Maxi City Fasıl Grubu da en güzel tasavvufi parçaları, Silivri, Çengelköy ve Tekiradağ’daki Maxi Alışveriş Merkezi ziyaretçileri için seslendirecek.

Çifte Meddah da Maxi City’de!

Eylül ayı süresince, her akşam iftar öncesinde tasavvuf müziği ile misafirlerine huzur dolu bir iftar yaşatacak olan Maxi’de, tasavvuf müziği sonrasında birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirilecek. Çocukların sevgilisi Karagöz & Hacivat ile ilginç tiplemelerin bir arada olduğu kukla tiyatrosunun yanı sıra; heyecan verici jonklör gösterileri, tahta bacak ve ateşbaz, illüzyon showlar, eğlenceli kanto gösterilerini içeren zengin bir program sunacak olan Maxi City, Cengiz Küçükayvaz ve Erdal Türkmen’in yer aldığı “Çifte Meddah ” isimli gösteriye de ev sahipliği yapacak. İzleyenleri eski Ramazanlara götürecek olan bu çok özel gösteri 20 Eylül Cumartesi günü Silivri, 21 Eylül Pazar günü ise Çengelköy Maxi City etkinlik alanında ücretsiz olarak izlenebilecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.