İstanbul’un hızla gelişen merkezi Kartal, yepyeni ve heyecan verici bir yaşam merkezine kavuştu: Anatolium Marmara!

Maya ve Yılsan  Holding ortaklığıyla hayata geçirilen Kartal Anatolium Marmara ve Maya Anatolium Tower projesi, güçlü ve farklı konseptiyle dikkat çekiyor. Yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermesi planlanan Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi, ofis kulesinin yanında yer alıyor. Life styling konusunda trendleri belirleyen Anatolium Marmara Projesi’nde amaç; Anatolium Marmara’nın doğal bir yaşam merkezi haline dönüşmesiyle, yatırımcılara ve iş sahiplerine kazanç, bölge halkına modern ve keyifli bir sosyal yaşam merkezi kazandırmak.

Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi, Life style açık alanları, bu alanlara ulaşımı sağlayacak yeşillendirilmiş dış bağlantı yolu, her noktasında yeşili öne çıkaran sosyal alanlar ile bezenmiş park ve terasları, açık ancak hava şartlarından korunmuş alışveriş, kafe, restorant alanları ile bölgenin eksikliği uzun zamandır hissedilen buluşma meydanı oldu.

Ulusal ve uluslararası bir çok markanın yer aldığı alışveriş merkezi bir dünya devi IKEA’nın İstanbul’daki 3. mağazası ile hizmet veriyor.

Bölgenin tek Ikea’sı, Migros, Cinemaximum, Media Markt, LC Waikiki, Agora Çocuk Eğlence Merkezi, Ocean Club Spa&Fitness, Koton, English Home, Mavi  gibi markaların yanı sıra elektronik, ev tekstili, hazır giyim, restorant, cafe, çocuk ve eğlence alanlarında yerli ve yabancı 100  markasıyla ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin gözde buluşma mekanı.

Alışveriş merkezi rahat dolaşımı, açık ve kapalı alanlarıyla, müşterisini yormayan sirkülasyon alanlarının yanı sıra tüm alternatifleri aynı anda sunan bir Alışveriş ve Yaşam Stil Merkezi .

Anatolium Marmara sadece bir alışveriş merkezi olmaktan çıkıp ziyaretçileri için bir eğlence merkezine dönüşmüş durumda. Her hafta sonu çocuklar için eğlenceli oyunlar, yaratıcılıklarını geliştirecek etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri ve sergiler düzenleniyor. Ziyaretçilerini eğlendirmenin yanında Anatolium Marmara sürekli olarak düzenlediği kampanyalarla birçok hediyeyi anında kazanma fırsatı sunuyor.

Tem ve sahil yolunu bağlayan Cevizli ve Kartal kavşakları arasında yer alan eşsiz bir lokasyonda yer alıyor. Doğrudan bağlantıları sayesinde otomobille ulaşım da son derece rahat. İstanbul Anadolu yakasındaki tüm yollar bu bölgeye çıkıyor. Hemen önünde bulunan ve Alışveriş Merkezi katlarına bağlanan metro istasyonu Alışveriş Merkezine ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Adres
Soğanlık Yeni Mah, Soğanlık D-100 Kuzey Yanyol Cad. No:72, 34865 Kartal/İstanbul

Telefon
(0216) 504 34 80

Web Sitesi