Antalya Zıp Zıp Park, Türkiye’deki en büyük kapalı alan çocuk oyun mekanı olarak Antalya’da hizmet vermektedir. Zıp Zıp Park, Avrupa’daki en büyük ikinci tramboline sahip olma özelliği sahip bir park olarak yer almaktadır.

Antalya Zıp Zıp Park,  Antalya’nın Kepez ileçesinde 18 bin 500 metrekarelik alanda bulunmaktadır. 21 farklı oyun alanından oluşan Zıp Zıp Park, içerisinde dünyanın en büyük trambolinlerinden birini barındırmaktadır. Antalya Zıp Zıp Parkta, 8,5 metre yüksekliğinde ip parkuru çocukları karşılamaktadır.

Güvenlik açısından yüksek önlemlerin alındığı park, bebek dostu olma özelliği de sahip olmaktadır. Zıp Zıp Park içerisinde bebek odaları ve kafeler bulunmaktadır. Çocukların sosyalleşmesi ve eğlenceli zaman geçirmesi için tasarlanan parkta, çocuklar yarım gün ya da tam gün vakit geçirebilmektedirler.

18 bin 500 metrekarelik alana kurulan ve 5 bin 600 metrekarelik kapalı alana sahip olan Antalya Zıp Zıp Park, farklı yaş grubundaki çocuklara hitap etmektedir. Antalya Zıp Zıp Park yarım günlük giriş ücreti ise 10 TL’dir.

Adres
Şehirlerarası yolcu otogarı yanı Kepez/Antalya