İstanbul Anadolu yakasında bulunan AcrLoft AVM içerisinde yer alan çocuk eğlence merkezi Funloft, çocuklara özel alanları ve sunduğu hizmetler ile Türkiye’nin en büyük çocuk eğlence merkezleri arasında yer alıyor. İstanbul’da AcrLoft AVM’de yer alan Funloft 2015 Nisan ayında Zorlu Center içerisinde yeni bir şube açacak.

Funloft Bowling

Bowling alanında hem küçükler hem de büyükler yarışabiliyor. Bowling ayakkabısı, toplar, labutlar ve hatlar bakımından üst düzey konfor sağlamayı hedefleyen Funloft, gelişmiş teknolojiden yararlanarak, misafirlerinin eğlenceli vakit geçirmesini hedefliyor.

Lazer Alanı

Avrupa’da son yıllarda büyük ilgi gören Mission Possible, Hit and Run, Laser Squash gibi oyunları Lazer Alanı’nda çocuklara sunan Funloft, Türkiye’nin lazer oyun alanına sahip ilk çocuk eğlence merkezi olma özelliği taşıyor.

Lazer Tag

Çocuklar kadar, yetişkinlerin de ilgisini çeken Kızılderili grafiti sanatçıları tarafından dizayn edilen UV dünyasında, 400 metrekarelik alanda, sis ve mor ışıklar ile takım oyununa imkan veren Funloft Lazer Tag, misafirlerine farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Oyun Parkı

Funloft çocuk oyun parkı, 3-8 yaş aralığındaki çocuklara hitap ediyor. 3 yaşından küçük çocukların ebeveynleri eşliğinde oynayabildiği çocuk oyun parkında kullanılan malzemelerin tümü antibakteriyel malzeme niteliğini taşıyor. 200 metrekarelik alana kurulu oyun parkında; eğitici trafik ışıkları, benzin istasyonu, araba parkuru gibi birçok platform bulunuyor.

Amfi Tiyatro

Çocukların eğlenceli vakit geçirirken, bilgi edinebileceği ve atölye çalışmaları yapabileceği amfi tiyatro alanında farklı yaş gruplarını kapsayan birçok etkinlik düzenleniyor.

Oyun Makineleri

Çocuklar gibi yetişkinlerinde merak duyduğu oyun makinelerinde, fonksiyonel cihazlar yer aldığı gibi, onlarca farklı oyun bulunuyor. 50’den fazla arcade oyun makinesinde eğlenen çocuklara animatörler eşlik ediyor.

Fun Cafe

Eğlenceden sonra dinlenmek isteyen ya da atıştırmalık gıdalar tüketmek isteyen çocukların Fun Cafe’de dinlenebiliyor. Atıştırmalık yiyecekler gibi ana yemekler ve çocuk menülerinin de yer aldığı Fun Cafe’de ebeveynler de çocuklar eğlenirken dinlenme imkanı buluyor.

Beykoz’da yer alan AcrLoft AVM içerisinde yer alan Funloft, 2015 Nisan ayında Zorlu Center AVM içerisinde açılacak. Funloft Zorlu Center şubesi, İstanbul Avrupa yakasındaki ilk şube olacak.

Adres
Acarlar Mh. Polenez Bağlantı Yolu, 34805 Beykoz İstanbul

Telefon
0 (216) 680 7171

Web Sitesi