Rainbow Kids Oyun ve Eğlence merkezi 2008 yılı Mayıs ayında, büyük şehirlerde yaşayan evden dışarı çıkmayan çocukların oyun oynayarak ve arkadaş edinerek sosyalleşmesini sağlamak, oyun oynamak isteyen çocukların isteklerini karşılamak ve kendine vakit ayıramayan ebeveynlere vakit yaratmak amacıyla kuruldu.

Merkezde, doğum günü, baby shower organizasyonları ve ev partileri düzenlenmesinin yanı sıra, uzman eğitmenler eşliğinde oyun gruplarında oyunlar oynatılıyor ve çocuk yogası yaptırılıyor.

Oyun grupları sayesinde çocuklar arkadaş ediniyor veya başka çocuklarla oynayarak sosyalleşiyorlar. Aileler de bu arada kendi işlerini bitirebiliyor veya burada bulunup çocuklarıyla birlikte vakit geçirebiliyorlar.

Ayrıca merkez, Türkiye’de bir ilke imza atarak, gece çocuk bakımı da yapıyor. Burada çocuklarınız, konusunda uzman eğitmenler eşliğinde kendileri için özel tasarlanmış alanlarda, playstation da dâhil olmak üzere yaratıcılığı teşvik eden oyuncakları ile istedikleri kadar oynayabiliyorlar.

Eğer çocuğunuz 1-5 yaş arasındaysa daha da şanslı. Çünkü haftanın istediği gün ve değişik saatli eğlenceli oyun gruplarına katılabilir. Konusunda uzman eğitmenler gözetiminde resim, el işi, drama ve müzik çalışmaları ile harika saatler geçirebilir. Üstelik çocuğunuz eğlenirken, onu kameradan izleyebilirsiniz.

Rainbow Kids’de çocuklarının iç dünyası ve kişilikleriyle ilgili büyük ipuçları verecek renk kişilik testi yapılıyor. Bu testi ailece uygulayarak, motivasyonunuzu artırıp, zihninizi olumsuz düşüncelerden nasıl arındıracağınızı, renk enerjilerinden olumlu yönde nasıl yararlanacağınızı ve özel hayatınızda bu enerjiyi doğru olarak nasıl kullanacağınızı öğrenerek hayatınızı renklendirebilirsiziniz. Üstelik testi ailece ile yaptırdığınız takdirde size özel fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Rainbow Kids Oyun ve Eğlence Merkezi bu hizmetlerinin yanı sıra, 0-12 yaş arası çocuğunuzun doğum günü ve baby shower organizasyonunu da bünyesinde düzenliyor.
Animasyon ekibi, parti dekorasyonu, doğum günü pastası ve güzel bir menü ile çocuğunuza unutamayacağı bir doğum günü partisi organize ediyor. Yok, ben ev partilerinden hoşlanırım diyorsanız, tüm ekipmanları ile size muhteşem bir parti ortamı yaratıyor.

Adres
İstinye Balyemez Mevkii, Mahmut Çavuş Sokak, No:15 İstinye

Telefon
0 (212) 277 49 77