Tan Sağtürk Akademisi , öğrencilerin sosyal hayatlarına, kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, onları gelecek nesillere sağlam adımlarla taşımayı hedeflemektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak eğitim vermekte olan akademinin eğitim kadrosu, Devlet Opera ve Balesi sanatçıları ile konservatuar öğretim görevlilerinden oluşmaktadır.

“Bedeni eğitmek zekayı ilerletmek demektir” sloganı  ile yola çıkan akademi, sanatın bir hobi değil yaşam biçimi olduğunu öğrencilerine aktarmayı amaçlamaktadır.

Öğrencilerin disiplinli ve düzenli bir çalışma sistemi ile kişisel gelişim süreçlerine katkı sağlamayı hedefleyen Tan Sağtürk Akademisi , İstanbul’un birçok semtinde bulunan sanat okulları aracılığıyla çocuklarla buluşmaktadır.

Eğitim Programları

Akademinin eğitim programları arasında (bale öncesi eğitim, klasik bale eğitimi, jazz dans, street jazz, modern danslar, latin dansları, latin kids, tango, rock’n roll, zumba, pilates, london college of music sertifika programı, hobi amaçlı müzik eğitimi, piyano, keman, şan dersi ve düğün, nişan, mezuniyet) gibi özel günler için verilen eğitimler yer alıyor.

Şubeler

İlk Okulunu 1988 yılında Teşvikiye’de açan Tan Sağtürk Akademi, Altunizade, Yeşilyurt, Çekmeköy, Bahçeşehir, Göktürk, Bağdat Caddesi, Ataşehir, Zekeriyaköy, İzmir-Bostanlı ve İzmir-Uçkuyular şubelerinde hizmet vermektedir.

Tan Sağtürk Akademisi, bale, dans, müzik ve çağdaş sirk sanatları gibi kültür sanat dallarında eğitimler sunarak, sanatı yaygınlaştırmayı amaçlamaktadır.

Adres
Avukat Süreyya Ağaoğlu Sokak No:45 Teşvikiye İstanbul

Telefon
0212 296 83 61-62

Web Sitesi