Fransa, ABD ve Almanya dahil 14 ülkede hizmet veren Xtrem Aventures, UNIQ İstanbul içerisinde 6 gün boyunca hizmet vermektedir.

Yüksek ip parkurları, 4-8 yaş parkuru ve Zip-Line gibi parkurlar ile hem çocuklar hem de yetişkinlerin keyifli vakit geçirmesini hedefleyen Xtrem Aventures, çocukların ebeveynleri ile birlikte eğlenceli vakit geçirmesini hedeflemektedir. Okul grupları ile de çalışmaların yapıldığı mekanda, workshop, doğumgünü partisi gibi etkinlikler de yapılmaktadır.

Parkurlar

Xtrem Aventures içerisinde 5 farklı parkur bulunmaktadır. En kolay, orta, zor ve ileri zorluk derecesine sahip parkurların yanı sıra, 4-8 yaş grubundaki çocuklar için hobbit evleri, top havuzu gibi alanların yer aldığı ve oyun bölgelerinin bulunduğu bir parkur bulunmaktadır.

  1. Yeşil Parkur: 15 metre yüksekliğinde zip-line’ın bulunduğu parkur, en kolay seviyedeki parkurdur. Bu parkur, her yaş grubu için uygundur.
  2. Mavi Parkur: Orta zorluk seviyesine sahip olan Mavi Parkur’da yüksek ip deneyimi edinmek isteyenler için tasarlanmıştır.
  3. Kırmızı Parkur: Zorluk derecesi yüksek olan kırmızı parkurda, yetişkinler ve sporla uğraşanlara hitap edilmektedir.
  4. Siyah Parkur: İleri zorluk seviyesine sahip olan Siyah Parkur’un, Kırmızı Parkur deneyimlendikten sonra kullanılması önerilmektedir.

Ziyaret Saatleri:

Hafta içi: Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma (10.00 – 18.00)
Hafta sonu: Cumartesi, Pazar (10.00 – 20.00)

Bilet Fiyatları

14 yaş ve üzeri: 35 TL (1 saat), 45 TL (2 saat)

4-13 yaş: 30 TL (1 saat), 40 TL (2 saat)

Adres
Huzur Mah. Ayazağa Cad. Maslak UNIQ Istanbul

Telefon
0 (212) 3282850

Web Sitesi