Çocuklar için Eğlence

Miniklerin dev şovu başlıyor!

Mini Star Yetenek Yarışması, 16 Kasım’da başlıyor. Jüri koltuğunda Berna Laçin, Tolgahan, Nora Romi ve Lions derneklerinin yetkilileri bulunuyor. Yarışmanın sunuculuğu ise Esra Akkaya yapacak.

Mini Star Yetenek Yarışması, 0-5 yaş arası sağlıklı çocukların yeteneklerini (müzik aleti çalma, şarkı söyleme, dans etme vb.) sergilemeleri için bir fırsat yaratacak.

Yaşadığı sağlık sorunlarından ya da geçirdiği kazalardan dolayı küçük yaşta engelli olmanın yükünü omuzlarında taşıyan milyonlarca çocuk bulunuyor. Ve ne yazık ki her engelli çocuk, özür durumuna uygun bakım, eğitim ve rehabilitasyon imkanlarından yararlanamadığı için çok büyük sıkıntılar yaşıyor. Ülkemizdeki bu sorun, doğan her engelli çocukla daha da büyüyor…

İşte bu sorunun bir parça da olsa önüne geçmeyi, engelli çocukların gerekli eğitim ve rehabilitasyondan geçirilerek toplumla bütünleşmelerini sağlamayı amaçlayan İstanbul Anadolu Yakası Lions Kulüpleri, tüm geliri Küçük Bakkalköy Lions Eğitilebilir Engelli Çocuklar Eğitim Merkezi’nin yapımına aktarılacak, 0-5 yaş arası sağlıklı çocuklara yönelik bir yarışma ile bu konudaki ilk adımı atmaya hazırlanıyor: Mini Star Yetenek Yarışması…

Yapılacak Etkinlikler
Gün içinde Kuğu Sanat Okulu, Başak Çocuk Anaokulu, Tolgahan Dans Okulu gibi grupların gösterileri olacak. Organizasyonda, masal dinletileri, çocuk korosu, oyun atölyesi, ücretsiz fotoğraf çekimleri gibi birçok keyifli etkinlik de konukları bekliyor. Ayrıca ünlü Çocuk Kitapları Yazarı ve Müzisyen Anjelika Akbar da kitaplarını imzalamak üzere organizasyona katılacak. Ana sponsor Chicco, Co-sponsorlar Mandolin ve Canon’un katkılarıyla gerçekleşecek organizasyona davetiyesiyle birlikte katılan herkes sürpriz hediyeler kazanacak. Ayrıca yarışmanın Sağlık Sponsoru Med Amerikan Polikliniği, bebek ve çocuk bakımı hakkında vereceği seminerle anne ve babaları bilgilendirecek.

Yer: Bostancı Green Park Otel
Etkinlik Tarihi ve Saati: 16 Kasım, saat 11:00’da başlayacak, 17:00’da bitecek.
Yetenek Yarışması: 14:00-16:00 saatleri arasında yapılacak.
Emekleme Yarışması: 11:45-12:00 saatleri arasında yapılacak.
Jüri üyeleri: Berna Laçin, Tolgahan, Nora Romi ve Lions derneklerinin yetkilileri
Sunucu: Esra Akkaya

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.