Çocuk Yarışmaları

Mutluluğun Vitrini – 23 Resim Yarışmaları 2018

23 Nisan resim yarışmaları kapsamında düzenlenen Mutluluğun Vitrini Resim Yarışması kapsamında, çocuklar hayal ettikleri tasarımları çizecek. Resim yarışmasının teması “mutluluk” olacak ve yarışma kapsamında belirlenen üç eser, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, çeşitli alanlarda sergilenecek.  

Armağan Oyuncak tarafından organize edilen 23 Nisan resim yarışmasına katılmak isteyen çocuklar 31 Mart 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek. Her çocuk, istediği kadar çizimle yarışmaya katılabilecek. Yarışma kapsamında jüri tarafından belirlenen resimler Brandium AVM, Ankamall ve Capacity alışveriş merkezlerinde nisan ayı boyuna sergilenecek. Ayrıca yarışmaya katılan çocuklara sürpriz hediyeler verilecek.

Mutluluğun Resmi 23 Nisan resim yarışması sonuçları 2 Nisan 2018 tarihinde açıklanacak. Yarışma kapsamında jüri tarafından seçilen eserler, 5 Nisan tarihinden itibaren sergilenmeye başlayacak. Yarışmaya Türkiye’nin her bölgesinden çocuk katılabilecek. Yarışma hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.armaganoyuncak.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.